Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Sesshou - Rugó

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Sesshou

Sesshou


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 04.

Sesshou - Rugó Empty
TémanyitásTárgy: Sesshou - Rugó   Sesshou - Rugó EmptyVas. Ápr. 05, 2009 10:05 pm

Üdv! Nah PM-ben már írtam apply-t de közkívánatra itt is megteszem Smile

Karakter név: Sesshou

Faj:Blood Elf

Kaszt: Rogue

Betölteni kívánt spec: DPS of course Smile

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: 65 days 20 hours

Előző guild/guildek: AranyÁszok, Vexillum

Miért léptél ki onnan?:AranyÁszokból mert 0 volt a content, Vexillumból még nem léptem ki, de sok gondom van azzal hogy az utóbbi időben már semmi szervezettség nincs, egy OS3D-re esélyünk sincs. Én magam CL vagyok a guildben, és régóta próbálunk már javítani a dolgokon, de úgy tűnik, nem lehet.

Szakmák: Mining és JC. Szeretem ha a gemelést saját erőből oldom meg + jó pénzt hoz néhanapján. Ritka recept esetleg a Champion's Monarch Tpoaz a mi world drop amúgy semmi különösebb Very Happy

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Sesshou

Referencia: Ekinus ajánlotta a guildet, egyébként jónéhyán guildtaggal leszaladtam naxxba ők tudnak mesélni rólam pár dolgot Smile

Életkor: 18

Nem: Férfi

Részletes HLI tapasztalat: Pre BC-ben csak törtön toltam, az nem igazán számít úgy gondolom.
BC-ben volt egy időszak amikor IRL miatt nem tudtam aktív lenni. Ismerem ugyan az összes instát de pl. Sunwell-t nem toltam 70esen.
WotLK-ben mindenről fullos ismeret és tapasztalat melee DPS-ként.


Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: mindent vállalok jelenleg is pénteken és szombaton nincs raid Smile Ha esetleg valami közbeszólna arról előre tudni és szólni fogok.

Miért minket választottál?

Úgy látom (és hallom Ekinustól) hogy itt magasabb fokú a szervezettség. Pozitív dolog a szememben mindenképpen az 5 órás maximális figyelem. Enélkül nincs értelme contestet tolni. Mellesleg akikkel eddig beszéltem mind rendesek voltak velem és úg gondolom ehhez a társasághoz szívesen csatlakoznék.

Üdv: Sesshou
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Sesshou - Rugó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sesshou - Rugó   Sesshou - Rugó EmptyVas. Ápr. 05, 2009 10:49 pm

Sesshou írta:
Ekinus ajánlotta a guildet

Very Happy:D:D:D:D:D:D

Amúgy aranyos apply Smile
Vissza az elejére Go down
Sesshou

Sesshou


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 04.

Sesshou - Rugó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sesshou - Rugó   Sesshou - Rugó EmptyVas. Ápr. 05, 2009 11:14 pm

Hát most na Very Happy
Tényleg így volt Razz
Vissza az elejére Go down
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

Sesshou - Rugó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sesshou - Rugó   Sesshou - Rugó EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 2:12 am

FTW Sesshou!! Wink
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Sesshou - Rugó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sesshou - Rugó   Sesshou - Rugó EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 9:27 am

Szia!

Officer topicon nagyon pozitív visszajelzések jöttek a jelentkezésedre, ugyhogy ne is halogassuk a dolgot fel vagy véve.
Nem lessz könnyű dolgod 2 nagyon aktív rugó mellett, de nem lehetetlen.

Írj bármelyik officerre invért.
Üdv nálunk!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Sesshou - Rugó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sesshou - Rugó   Sesshou - Rugó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sesshou - Rugó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: