Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vasgerenda - DK (Blood DPS)

Go down 
+3
Phrue
jestem Jurek
tetris
7 posters
SzerzőÜzenet
tetris

tetris


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 06.

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 2:53 am

Karakter név: Vasgerenda

Faj: Troll

Kaszt: DK

Betölteni kívánt spec: DPS (Blood preferred, jelenleg 51/0/20 diseaseless talenten vagyok, ez 3.1 után picit változni fog, tekintve hogy kisebb nerfet fog kapni …51/13/17 leszek)

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: Ezzel a karival 21d a playedem, összes karimnak együtt 275d

Előző guild/guildek: Rising Empire, The Reckoning, Reckoning, Vexillum (Itt még tag vagyok, de a guildvezetőkkel már megbeszéltem, hogy hamarosan távozom)

Miért léptél ki onnan?: Rising/Reckoning, ezek a guildek gyakorlatilag egynek számíthatóak, hisz ugyanaz a keménymag vándorolt tovább. Druiddal tankoltam Vex előtt (http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Bearserker). Közbejött IRL gondok miatt nem tudtam vállalni elegendő raidet, így átmentem egy picit casualabb guildbe a DK altommal, amiből main lett (Vexillum), közben úgy alakult, hogy picit több időm lett újra játszani. Időközben DK officer is lettem. Sajnos azt kell mondanom, hogy régóta próbálunk már javítani a dolgokon, nem sok sikerrel. Raiden gyenge szervezettség, emberek koncentrációja 2 wipe után megszűnik… Szeretnék picit jobban haladni, vagy legalábbis látni a fényt az alagút végén. Mindezek ellenére őszintén remélem, hogy sikerrel fognak átlépni Ulduarba, mert nagyon korrekt, rendes embereket ismertem meg a guildben, nem adják fel és megérdemlik a haladást… Továbbra is tartani szeretném velük a kapcsolatot…

Szakmák: Inscription / JC. Előbbit főleg a vállas enchant és a darkmoon kártyák miatt, utóbbit a nyilvánvaló anyagi előnyök és a 27stres gem miatt.

Felszerelés: http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Vasgerenda
Van tank gearem is, néha offtankolok, abban unbuffed 33k hp + defcap.

Referencia: Shauny ismer régről (Tetris), illetve Sesshou, de ő új tag nálatok… Mindenesetre vele sok raidet letoltam az elmúlt időszakban, tud rólam mindent Smile

Életkor: 29

Nem: De igen. Férfi.

Részletes HLI tapasztalat: A játékkal béta óta játszom, minden létező instát végigtoltam mind DD, mind TANK szempontból (preTBC, TBC illetve WotlK contentekben)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Hetente 4 napot tuti tudok lenni

Miért minket választottál? Számomra fontos, hogy koncentráltan le tudjunk tolni valamit úgy, hogy közben jó hangulat uralkodik a raideken… Ahogy hallottam, nálatok pont így működnek a dolgok Smile Általában ha belefogok valamibe, szeretem jól csinálni Smile


Rövid történetem:
Életem első komolyabb játéka anno a Doom2 volt (jó régen), ebben országos versenyt nyertem Very Happy Utána, ahogy komolyodott a technika, megjelent a Counter-Strike.
Úgy láttam fórumon, hogy többen toltátok, lehet emlékezik még valaki a klánomra: FoP (Face of Power). Velük jutottam ki Koreába a WCGre (valahol 2001-2002 tájékán), Daejonba.
Utána feloszlottunk, ekkor vetettük bele magunkat pár haverral az MMOk világába.
Kezdődött az egész a Star Wars Galaxiessal a Starsider szerveren. Mai napig azt tartom a legjobb MMOnak, amig a Sony el nem qrta... Mikor agyonnerfelték az egészet és már a csapból is jedik folytak, váltottunk Everquest 2-re. Ez is egy kellemes időszak volt, megvolt a maga szépsége, ám ekkor jött a World of Warcraft és borult minden.

Azóta is:

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Escapefail
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 8:01 am

tetris írta:
lehet emlékezik még valaki a klánomra: FoP (Face of Power)

Naná. Ki ne emlékezne arra, hogy Kodi meg DoZa egész este fenntvoltak a 3D ellenni meccs előtt és kielemezték prodigy-t centiről centire. Mo. akkori legjobb AWPsre meg úgyszintén <3 Tetris. [(segnyalás leszarom Very Happy) jajj azok a régi szép idők...]

Eszembe jut mennyit röhögtem mikor megláttam a karidat ilyen névvel, bár akkor nem tudtam, hogy te vagy az Very Happy

Van egy elég jó DK brigádunk de remélem azért van esély arra, hogy bekerülj.
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 9:38 am

Az apply nagyon meggyőző, a jókis DK brigádunk meg jól megcsappant, főként dd szempontból, ugyhogy azthiszem kiválóak az esélyeid. De a végső szót majd Dead mondja ki.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Csigecina




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 19.

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 10:11 am

A nagy Tetris???? affraid rabbit bounce
Kezdő koromba csak bámultam és ámultam azt az awp skill-t Very Happy (de aztán meg láttam cobain-t Razz bocs Very Happy Very Happy Very Happy )
A végén lesz loknarad 1.6 team? Laughing
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 10:15 am

Csigecina írta:
A végén lesz loknarad 1.6 team? Laughing

Senki nem játszana egy akkor ulow-al mint te... Very Happy
Vissza az elejére Go down
peeknick

peeknick


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 10:24 am

tetris írta:

Életem első komolyabb játéka anno a Doom2 volt (jó régen), ebben országos versenyt nyertem Very Happy

Omagad!!! Te sem ma kezdted a szakmát akkor úgylátom Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 12:09 pm

In medias res.Felvéve.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:12 pm

Uhhh Tetris need Smile Talán lesz ellenfél is amikor néha elmegyünk csézni Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
Csigecina




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 19.

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 5:16 pm

Yamu neked mindenki ellenfél Shocked rabbit
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) EmptyKedd Ápr. 07, 2009 7:26 pm

Csak szeretnéd Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasgerenda - DK (Blood DPS)   Vasgerenda - DK (Blood DPS) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasgerenda - DK (Blood DPS)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dks - DPS - Blood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: