Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Sparki - rogue

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
sparki

sparki


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 11.

Sparki - rogue Empty
TémanyitásTárgy: Sparki - rogue   Sparki - rogue EmptyVas. Ápr. 12, 2009 1:51 am

Karakter név: Sparke (ami változni fog Sparki-ra, mert sajnos a serveren már foglalt ez a név )
Faj: troll
Kaszt: rogue
Betölteni kívánt spec: assasination vagy combat ( kiegben főleg asza voltam, nemrég tudtam visszamenni combatra. Mindkét spechez megvan a gírem)
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 129 nap, nem volt más mainem

Előző guild/guildek: Carpathians (tag), BlackRain (alapító tag), Pendulum of Doom (officer)

Miért léptél ki onnan?: A Carp-ból kilépett raidelni akaró emberekből alakult meg a BlackRain, de mint minden raidelő gildet, minket is megviselt a kieg előtti pangás. Sok ember abbahagyta a játékot. A kieg kijövetelével már csak a 10 fős raidekre tudtunk eljutni. Megpróbáltunk összehozni egy magyar raidelő gildet (a serveren kb. 50-60 magyar van) így alakultunk át Pendulum of Doom-á.
Sajnos a terv nem vált be, az emberek raidelni akarása, és a gilden belüli hangulat is nagyon sokat romlott az utóbbi időben (újra). Ezért a transfer mellett döntöttem, mivel külföldi gildben játszani nem akarok.

Szakmák:
Jewelcrafting (450): elsősorban a "jc only" gemek miatt, de gild kiszolgálásra rendezkedtem be, rengeteg receptem van.
Ritkaság: Sovereign Twilight Opal ( 8 str + 12 stam lila gem)

Engineering (445): mindig is az voltam, bár erősen gondolkodom a leadásán, és valami hasznosabb felvételén. Most az egyetlen előnye az engi-nek a repair bot.
Ritkaság: Lifelike mechanical toad

Minden másodlagos prof maxos.

Felszerelés:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&n=Sparke

Referencia: Merrow
Életkor: 23+ÁFA
Nem: nő

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW: nem volt, mire megléptem a 60-at, kijött a TBC
TBC: sunwell egésze és BT vége kivételével mindenhol jártam
WotLK: s3d kivételével minden boss fight-ot ismerek

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: vasárnaptól csütörtökig minden nap online vagyok

Miért minket választottál?
Két dolog fontos nekem ebben a játékban. Az egyik a raidelés, hogy olyan gildben legyek, akik akarják és el is tudják érni a céljukat. A másik a hangulat, az emberek egymáshoz való hozzáállása. Merrow mióta nálatok van nagyon sokat beszél arról, hogy milyen jó nálatok a hangulat mind gild csatin, mind raiden. Nálatok mindez megvan.
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Sparki - rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparki - rogue   Sparki - rogue EmptyVas. Ápr. 12, 2009 11:52 am

Szintén szép apply.Keresd fel valamelyik offit in game és megy az inv.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Sparki - rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparki - rogue   Sparki - rogue EmptyVas. Ápr. 12, 2009 12:17 pm

Igényes apply ,szép gear ,nekem tetszik!
mondjuk a 20 agy vagy az engis haste kesztyűre az kérdéses,sztem a haste jobb ,de különben okés sztem!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sparki - rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparki - rogue   Sparki - rogue Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sparki - rogue
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» shauny 80 rogue
» Halotthús - UD Rogue Jelentkezés
» Grnch - lvl 80 undead rogue.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: