Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Prot warrior

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
benioh




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 04.

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Prot warrior   Prot warrior EmptyHétf. Május 04, 2009 6:56 pm

Karakter név:Benijoh
Faj:Elég rasszista kérdés Very Happy De ORC.
Kaszt:Warrior
Betölteni kívánt spec:prot -tank
Saját vagy vásárolt karakter:Saját kezemmel húztam fel a karit 0-ról 80-ra.Smile
Played:61nap 20óra
Előző guild/guildek:Unholy Darkness illetve Hand of Blood.
Miért léptél ki onnan?:Feloszlottak.

Szakmák:JC/mining Sok reci még nincs mer nemrég váltottam engineer ről.
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Benijoh (Lehet a pvp gearem lesz benne attól függ hogy frissít az armory Razz)
Referencia: -
Életkor:17
Nem:Férfi

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW:Ekkor még nem wowoztam.
TBC:Ekkor csatlakoztam az unholyhoz és végig is mentünk minden 70 es raiden.
WotLK:Ugyancsak Unholyval bezúztuk naxot malygost és sarthariont is. (10/25) Csak aztán feloszlott. Hand off Blooddal meg csak próbálgattuk Ulduart.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Hétközbe este ráérek ,hétvégén csak vasárnap este.

Miért minket választottál? Néhány hete elmentem acsizni 1-2 loknaradossal aztán belerángattak egy naxxba és az frankó volt Smile Aztán most hogy új guild után kellett néznem eszembejutott a lok'Narad.
(Helyesírást ne nézzétek mert siettem az írással ^^)
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyKedd Május 05, 2009 9:58 am

Szia!

Köszönjük a jelentkezésed, tetszik az apply, persze jó lenne látni a prot geard is armoryn.
Kicsi türelmet kérünk a válaszig, de addig is 1 dologra szeretnék garanciát kérni, tökéletes amit írtál a hétköznap este és a vasárnap este, de fontos lenne, hogy megerősítsd, hogy nem gond ha éjfélig tart a raid ( ez nem jellemző olyan 11 fél 12-ig vagyunk), mert ha ezt nem tudod tartani nincs miről beszélnünk sajnos.

Köszi előre is.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
benioh




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 04.

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyKedd Május 05, 2009 10:47 am

Hello!

Az időpontal semmi probléma (este 11-12) az nekem jó lenne ,csak nyílván 1 szer 2 szer közbejöhet valami mint bárki másnál .
Az armoryval meg nemtom mivan sztem már frissítenie kellett volna. scratch
Vissza az elejére Go down
Little Angel




Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 08.

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyKedd Május 05, 2009 11:28 am

Velem volt ruby voidon (ami sikerult is) utánna 4. quarterben buktuk el undyingot (nem miatta), én támogatom.
Vissza az elejére Go down
Arkhair




Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyKedd Május 05, 2009 12:46 pm

Ugyan nekem még nem volt hozzád szerencsém de úgy gondolom,hogy tankból sosem árt. Bár beleszólásom nincs de támogatom Smile
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyKedd Május 05, 2009 1:50 pm

Még egy kérdés, hogy állsz a raiden való dpseléssel?
Csakmert ugye minden Boss más más számú tankot igényel, ezért jó lenne, ha flexibilis lennél és tudnál dual speccek közt válogatni raiden.

u.i. este kapsz választ
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
benioh




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 04.

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyKedd Május 05, 2009 5:10 pm

Háát raiden mint dps nem nagyon voltam még warrival, nagyon gearem sincs hozzá.Inkább csak prot meg pvp(arms).De nyílván ha muszáj akkor simán 50g ide vagy oda.. nem pénz Very Happy
Vissza az elejére Go down
benioh




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 04.

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptySzer. Május 06, 2009 8:16 pm

Vagy nagyon fontos lenne ez a dps kérdés? Mert akkor átrakom a 2.talentdolgot furyra azt kihozok amit tudok a dologból ne ezen múljon..
De nyílván tankolni szeretnék mindenképp inkább Smile
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyCsüt. Május 07, 2009 9:37 am

Öszintén szólva ez a dps dual spec igazából neked lenne jó, mert így sokkal több raidre jutnál le. Igen elsősorban tanknak leszel felvéve, de mint te is tudod a tank spot nagyon érzékeny, túl sokat (tehát fölösleges tankot) nem vihetünk a dps rovására, vizsont ha nincs meg a kellő létszám az még nagyobb gond.
Tehát jó lenne, ha néha dps ként is be tudnánk vetni, mikor nem férnél be mondjuk tankként, ismétlem a te érdekedben, hogy sűrűbben lejuss.

Amúgy megegyezhetünk egy olyanban, hogy jöhetsz arms pvp talenten (ha az a dual specced) de pve gearben és akkor talán mindenki örül. De még1x mondanám 100% raid spot nincs így az elején.

Ha ez így neked rendben van, akkor már keresetsz is egy officert invért. És üdv!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Arkhair




Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyCsüt. Május 07, 2009 9:45 am

ahogy nézem a trauma és a blood frenzy miatt örülni fog a sok rugó is az arms talentnek(na meg a hunterek és egyéb physical dps)
Vissza az elejére Go down
Mokánx

Mokánx


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. May. 06.
Age : 39
Tartózkodási hely : Pécs

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyCsüt. Május 07, 2009 10:23 am

Tudom 1npaja lettem fel véve de beni elég jól tud tankolni,hát dpselni még nem láttam de szerintem avval sem lesz gond csak bele kell jönie Razz Laughing
Vissza az elejére Go down
Arkhair




Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior EmptyCsüt. Május 07, 2009 10:56 am

Remélem a mai raiden lesz hozzá szerencsém tegnap sajna közbejött vmi :S
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Prot warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior   Prot warrior Empty

Vissza az elejére Go down
 
Prot warrior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kismárkez - Prot Warrior
» jelentkezés lvl 80 prot. warrior
» Mayliss - prot warrior
» 80 as Prot Warri
» Szekoia-Prot Pala

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: