Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Distinct - Hunter

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Distinct




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 02.

Distinct - Hunter Empty
TémanyitásTárgy: Distinct - Hunter   Distinct - Hunter EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 4:33 am

Karakter név:Distinct
Faj:Orc
Kaszt:Hunter
Elsődleges spec: Survival PVE
Másodlagos spec: Survival PVP
Hunterként pve talentet természetesen optimális dps irányába próbálom változtatni, jelenleg survival jobbnak bizonyult mint a marksman, bár ez lehet később jobb gearben változni fog.
Played time: 36 nap 12 óra, 5 nap 4 óra 80on ( tudom hogy nem sok, de igazából "visszatérőként" most csobbantam bele a wotlk-ba)

Jelenlegi guilded: The Serenity... Igazából már kiléptem, a jelenlegi vezetőség a régebbi tagokból válogatott csapattal összeolvadt a Conflicttal, mivel én új tag voltam, nem kívántam könyörögni hogy inveljenek inkább kiléptem, nem szeretem az ilyen jellegű kavarást...majd kiderül mit érnek el vele.

Korábbi PVE guildjeid: Sentenced

Szakmák: JC, mining. Igazából anno pénzszerzési célból vettem fel a jewelcraftingot, ilyen téren kicsit gyengült a jc viszont az új 27 agis gemek aranyosak Smile
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Distinct

Referencia: Talán a régebbi sentenced tagok közül még emlékeznek rám valamennyire, konkrét embert nem tudnék megnevezni.
Életkor:18
Nem: Férfi


Vanília WoW:ez sajnos kimaradt
TBC:Még a sentenceddel t5 content, aztán egy ismerősöm holy palájával bt/hyjal fullclear, swp brutallusig
WotLK:Naxx/OS/voa. Ulduarban még csekély a raidtapasztalatom, freyat mimiront és vazaxxot öltem a serenityvel, de ha szükséges önképzem magam wowwiki és néhány "hozzáértő" ember által.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: a 4 raidnapot és a 24:00ig tartó raideket jó eséllyel tudom tartani.

Miért minket választottál?: Nehéz kérdés...Igazából mint a legtöbben én is szeretném látni a jelenlegi end-game contentet, és a későbbiekben folyamán is egy jól szervezett csapattal raidelni, a néhány ismerős ember pedig hozzásegítene hogy hamarabb "otthon érezzem magam" :d
Vissza az elejére Go down
abul

abul


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 24.
Age : 42

Distinct - Hunter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Distinct - Hunter   Distinct - Hunter EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 10:20 am

nem vagyok offi de nekem tetszik az apply stílusa Smile

o.O serenity beolvadt a conflictba?

pvp öv, sons of hodir még csak honored (exára hamar Wink

sok sikert Néked
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Distinct - Hunter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Distinct - Hunter   Distinct - Hunter EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 11:11 am

Distinct írta:
Jelenlegi guilded: The Serenity... Igazából már
kiléptem, a jelenlegi vezetőség a régebbi tagokból válogatott csapattal
összeolvadt a Conflicttal, mivel én új tag voltam, nem kívántam
könyörögni hogy inveljenek inkább kiléptem, nem szeretem az ilyen
jellegű kavarást...majd kiderül mit érnek el vele.

Semmit. Ugyan azt mint eddig. Van 400 acc a guildben csak azért, hogy xxxhunhunélijenhunxxx-nek legyen egy magánszektája Smile
Vissza az elejére Go down
Gorom




Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 20.
Age : 31

Distinct - Hunter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Distinct - Hunter   Distinct - Hunter EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 12:13 pm

Jé, egy Distinct Smile . Bc-ben megbízható ember volt, sajnos azóta nem volt lehetőségem vele játszani, én mindenesetre a régebbi tapasztalatok alapján ajánlom.
Viszont aktívak a huntereink.
Na nem okoskodok tovább, majd egy erre tévedő offi megmondja a tutit.
Sok sikert!
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Distinct - Hunter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Distinct - Hunter   Distinct - Hunter EmptyPént. Júl. 03, 2009 11:12 am

Szia!

Vasárnap délutánig kérnénk a türelmed, a hétévge elég problémás döntéshozatal szempontjából.

Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Distinct - Hunter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Distinct - Hunter   Distinct - Hunter Empty

Vissza az elejére Go down
 
Distinct - Hunter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Exwhyzed - BM Hunter -
» Secesselavie - Hunter - MM
» Kispeti orc hunter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: