Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fnatiic - Death Knight

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Fnatiic




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 06.

Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight EmptyPént. Márc. 06, 2009 1:11 am

Karakter név: Fnatiic
Faj: Undead
Kaszt: Death Knight
Betölteni kívánt spec: Damage
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (Aktuális karakter és esetleg korábbi komolyabb main külön)
Új main karakterem. Illetve van egy 80-as Warlock, ha esetleg szükség lenne rá.

Előző guild/guildek:
Miért léptél ki onnan?:
JFK SECURITY FAILED
Feloszlattuk

Szakmák:(Miért ezeket választottad? - Esetleges meglévő ritka receptek, ha még van ilyen WotLK-ben)
Jc, Bs. Most húzom őket.

Felszerelés: (armory link)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Fnatiic

Referencia: (Itt Lok'Narad tagokat adhatsz meg, akik ajánhatnak téged és kerezskednek is érted ha kell - ergo ne addj meg olyat akit csak onnan ismersz, hogy nem küldött el a 'csába, mikor goldot kértél lvl 20-on!)
Nemsok ismerősöm van ott. Ha jólemlékszem Caveman játszott nálatok. Ő jó ismerősöm.

Életkor: 16
Nem: Férfi (Fiú :> )

Részletes HLI tapasztalat: (Ha nem az aktuális karaktereddel, akkor mivel, milyen szeerepben healer, tank, etc.. FONTOS, ha BC-ben vágtál AQ 40-et az nemszámít, akárcsak ha Lich Kingben mondjuk BT-t!)
Vanília WoW: Naxx Full Clear. AQ40 Full Clear. ZG Full Clear.
TBC: Kara Full Clear. Gruul. SSC Full Clear. TK két boss. ZA négy boss.
WotLK: Az összes HC. ( :] )

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Raidjeink 19:00-tól kb 24:00-ig tartanak.)
Ahogy olvastam a Tagfelvétel topicba, nekem is tökéletesen megfelel. Vasárnaptól Csütötökig. Álltalában délután 3-tól elérhetö vagyok. Illetve 3-5-ig
egyéni szoc. prob. De legkésöbb 6-tól aktivan tudok lenni 0:02ig.

Miért minket választottál?
Nem az a nagy HC guild, de jol haladtok. Csak jólgearelt embereket láttam nálatok, illetve akikkel beszltem mind jófejek voltak. (Asszem lvl 20on nem klüdek el a picsaba amikor goldot kertem :DD )

Enchantok cuccokon, minimum rare gemek, az officerek által meghatározott Bossokra Flask/kaja, egy átlagos WASD skill és 100% odafigyelés 5 órán keresztül követelmény!
Tartom Smile cheers
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight EmptyPént. Márc. 06, 2009 1:28 am

Szia.
"Miért minket választottál?
Nem az a nagy HC guild, de jol haladtok."
Ezt nem is láttam oké?"Very Happy Holnapi nap folyamán adok választ.
Vissza az elejére Go down
Fnatiic




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 06.

Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight EmptyPént. Márc. 06, 2009 1:32 am

Hehe Very Happy Úgy gondoltam, hogy nem az a nagyon nagy szigor. És nagyon jól haladtok mindemellett! Nyilván ha gyengébb guildnek tartanám nem ide jelentkeztem volna Very Happy bounce
Vissza az elejére Go down
Fnatiic




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 06.

Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight EmptyPént. Márc. 06, 2009 1:49 am

Most látom hogy Armory még nem frissült. Azóta beszereztem 2 új itemet. Savage chest és deady neck.
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight EmptyPént. Márc. 06, 2009 11:01 am

Fnatiic írta:
Vanília WoW: Naxx Full Clear. AQ40 Full Clear. ZG Full Clear.

Hmm, erről hallhatnék kicsit többet, melyik guildel, milyen karakterrel, elvégre nem sokan váhtunk PREBC naxxot.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight EmptyPént. Márc. 06, 2009 11:57 am

Phrue írta:
Fnatiic írta:
Vanília WoW: Naxx Full Clear. AQ40 Full Clear. ZG Full Clear.

Hmm, erről hallhatnék kicsit többet, melyik guildel, milyen karakterrel, elvégre nem sokan váhtunk PREBC naxxot.

Mivel a delikvens körülbelül 13 max 14 éves volt akkor én is kíváncsi lennék melyik akkori guildbe volt benne Oo
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight EmptyPént. Márc. 06, 2009 11:01 pm

Szia.Normális gemelés,enchantolás hiányában el kell utasítanom a jelentkezésedet.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight EmptyVas. Márc. 08, 2009 2:59 pm

Kicsit olyan kari, h pvpre csináltam ,de ahoz ,h tudjak is valamit kell pve cucc! ilyen fél pve fél pvp cucc nem adja be a dmgdone-nak!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fnatiic - Death Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fnatiic - Death Knight   Fnatiic - Death Knight Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fnatiic - Death Knight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Placeboo - Death knight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: