Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Dühkitörés Orc/Warrior

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Tikhunter

Tikhunter


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Fót

Dühkitörés Orc/Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Dühkitörés Orc/Warrior   Dühkitörés Orc/Warrior EmptyVas. Ápr. 05, 2009 3:20 am

Karakter név: Dühkitörés
Faj: Orc
Kaszt: Warrior
Betölteni kívánt spec: Tank/DPS
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: ( 80 -on + összesen ):Régi karim!:2 days 10h + 56 days 6h /Dühkitörés: 4days 16h +19 days 13h

Előző guild/guildek:Horde Brutality Alt része,"Csontdarálók",Éjben Kacagók
Miért léptél ki onnan?: Bomlott - Komolytalanok voltak - Bomlott

Szakmák:(Miért ezeket választottad? - Esetleges meglévő ritka receptek, ha még van ilyen WotLK-ben) BS/JC
BS t a legyártható cuccok miatt + 2 egyéni socket JC t most vettem fel mining helyére ---> Legimbább BS-el ,3 unique gem +trinket!
Felszerelés:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=D%C3%BChkit%C3%B6r%C3%A9s Saját erőből ép ésszel!
Referencia: Régi Senteced arcok :Ghostbustery(vhogy 1 éve belekerülünk ugyanabba a guildekbe pedig elég érdekes egy alak),Pennyroyal,Csigecina,Newneo... akik még anno átjöttek. És persze Burnsoul aki régi peca buddy!
Életkor: 21
Nem: Férfi

Részletes HLI tapasztalat: Tikhunterrel healeltem: Naxx,Voa,OS Dühkitöréssel Naxx tankolás.
Vanília WoW: Nem volt benne részem pedig szivsen tolnék még ma is 200% weapon dmg-es Mortalstrikeot+ rejtett cd nélküli sword sepecet ahol még a proccolt ütés is proccolhatott.
TBC: BT ig bezárólag Raid Insták
WotLK: Kevés raid/tanktapasztalat Voa,Naxx 4 negyed (Sapphiron,Kel'thuzad eddig kimaradt)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Heti 3 estét tudok ,egyébként össze-vissza dolgozok.

Miért minket választottál?: Előző guild bomlott, kicsit pugoltam még a karin ,hogy meglegyenek a szerintem Raid tankoláshoz elengedhetetlen cuccok.
Elért eredményeitek alapján jó vezető gárda áll a guild mögött. Bízok az értelmi fogyatékos szűrőtökben.
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Dühkitörés Orc/Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühkitörés Orc/Warrior   Dühkitörés Orc/Warrior EmptyVas. Ápr. 05, 2009 10:41 am

Szép apply.Egy kis türelmet kérek.Beszélek officcal és adunk választ.
Vissza az elejére Go down
Tikhunter

Tikhunter


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Fót

Dühkitörés Orc/Warrior Empty
TémanyitásTárgy: kicsit toltam még rajta   Dühkitörés Orc/Warrior EmptyVas. Ápr. 05, 2009 7:46 pm

2 Napja felvettem a JC-t. Mára meg is lett neki a gyümölcse egy új trinket formájában, ezzel át is lépve a 30k unbuffed képzeletbeli HP határt.
Igaz ez a párosítás max Patchwerk hatefull tanknak lenne jó. Azért megtartottam a badge trinketet.Én vhogy többre értékelek +10% dodgeot gázos helyzetben mint + ezer hp t. DPS szándékaimról csak annyit, hogy gyűjtögetem az Arms geart és majd Dual talent bejövetelekkor. Eggyes bossokon ahol elég az egy main tank szépen átváltanék azt lehet tolni még egy kis plussz dps-t. Régen próbáltam a furryt de valahogy nem illik a játékstílusomhoz.Többek között az is sarkallt rá,hogy áttalentolja protra. Nem jött be a 3 gombot spammelő ,papír szintű warrior.
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Dühkitörés Orc/Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühkitörés Orc/Warrior   Dühkitörés Orc/Warrior EmptyVas. Ápr. 05, 2009 10:17 pm

Sajnos az avoidance elvesztette jelentöségét mióta diminish van mindenen ami nem block, sosem fogunk már látni 12 nem talált (dodge/miss/parry) move-ot CDk nélkül, ezáltal egy magas HP > avoid, könnyited saját játékod vele, hisz tudod h birod mégha betalálnak is, és "könnyited" healer játékát is, hisz tudják h bekapod (aki amire gondol, arra gondol Very Happy ), szoval I LUV MORE STAMINA!
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Dühkitörés Orc/Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühkitörés Orc/Warrior   Dühkitörés Orc/Warrior EmptyVas. Ápr. 05, 2009 10:21 pm

Jah és pervote igen, sunder = 10K shield of rightneousness, önzöség? OF COURSE ! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Dühkitörés Orc/Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühkitörés Orc/Warrior   Dühkitörés Orc/Warrior EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 9:23 am

Szia!

Először is köszönjük, hogy ránk gondoltál. Végignézve az applydat, egy olyan embernek látszol, akit tényleg érdekel a PVE és mindent megtesz a karakteréért, plussz a már meglévő geared is teljesen elégnek tűnik a jelnlegi raid tartalomra. Talán, hogy kicsit kötekedjek is, az expertise-al jobban kéne foglalkozni, komoly aggroveszteség az a sok dodge/parry, olyan 5,5-6% környékére érdemes lenne, feltornázni, akár egy kis stamina kárára is. Szar dolog amikor a dps BL-el nyit (lásd Tenebron) te meg csak annyit látsz dodge-parry-parry-losing aggro. Laughing

Összességében, megadnánk neked a lehetőséget a bizonyításra.

Írj egy officerre invért.

Üdv nálunk!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Dühkitörés Orc/Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühkitörés Orc/Warrior   Dühkitörés Orc/Warrior Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dühkitörés Orc/Warrior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rakhoncatlan DD warrior
» Prot warrior
» Kismárkez - Prot Warrior
» Myloka - Fury Warrior
» jelentkezés lvl 80 prot. warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: