Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kharnak - Priest

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zombi




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 07.

Kharnak - Priest Empty
TémanyitásTárgy: Kharnak - Priest   Kharnak - Priest EmptySzer. Ápr. 08, 2009 1:52 pm

Karakter név:Kharnak
Faj:Undead
Kaszt:Priest
Betölteni kívánt spec:Holy(imádok healolni)
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: Mainemmel 67 nap de van egy 80as retri palám(a barátnömröl neveztem el Very Happy ) is akivel 14 nap

Előző guild/guildek:Blackout Hun, Inner Circle
Miért léptél ki onnan?:A blackout hun feloszlott, az Inner Circleböl is elég sokan kiléptek. Kezdett szétesni ez a guild is

Szakmák:Tailor Enchanting Igazábol azért mert tört szerveren is ez volt a szakmám és ugy gondoltam olyat választok amit már ismerek.
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Kharnak
Referencia: Kheelthas(isteníti a guildet Very Happy)
Életkor:24 leszek
Nem:Férfi

Részletes HLI tapasztalat
Vanília WoW:Ekkor még nem wowoztam
TBC:Karazant és Za-t farmoltuk de Maggi és Gruul is lement igaz pug-al. Nagyobb insták mint pl BT-t és HYAL-t csak törtön láttam
WotLK:Igazábol a Wotlk óta tudom mien is egy 25ös raid. Az Inner Circle-vel Naxx25clear és OS is igaz 1 sarival. Malygost hanyagolta a klán, nem értem miért. 1x voltam malyn 4%nál vipeoltunk le Sad(

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: A raid idöpontok nekem tökéletesek. 3-5 raid napot tudok lenni

Miért minket választottál?Az igazság az h Keelthas már régóta csábitott h próbáljam meg a felvételt mert ez nagyon jo klán. S én is sok jót halottam rólatok. Szeretnék egy jól haladó klán tagja lenni ahol normálisak az emberek. Az elözö applyért 1000bocs hisz az volt az elsö. Mindig ugy kerültem be egy klánba h rámirtak nem e szeretnék belépni közéjük. Remélem ez már jobban sikerült )
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Kharnak - Priest Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kharnak - Priest   Kharnak - Priest EmptySzer. Ápr. 08, 2009 4:09 pm

Mindjárt más! Exclamation

Így már vettem én is a fáradtságot és megnéztem a cuccaid.
Mindenen van enchant - nem mindehol a legjobb sajnos, de van - az övedből a socket ami nagyon hiányzik, sztem pár ingyenstat senkinek nem derogál.
A pap talenthez nem értek Smile
Majd az egyetlen holy papként funkciónáló officerünk véleménye után várható a döntést.

Pici türelmet.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Merrow

Merrow


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 08.

Kharnak - Priest Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kharnak - Priest   Kharnak - Priest EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 12:26 am

Szia
Köszönjük a jelentkezésed de sajnos nem tudunk felvenni mivel megvan a kellő mennyiségű holy priest.
További sok sikert
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kharnak - Priest Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kharnak - Priest   Kharnak - Priest Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kharnak - Priest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» priest:Zinzah
» Silonec - Priest
» Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest
» Hubyka-Priest-Holy
» Ogmiosx - Troll - Holy Priest

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: