Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
xava

xava


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 24.
Age : 35
Tartózkodási hely : Vasvár

Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest Empty
TémanyitásTárgy: Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest   Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest EmptyHétf. Dec. 29, 2008 1:03 am

Karakter név: Xavanathras
Faj: Troll(rain kedvence Surprised)
Kaszt: Priest
Played: 155 day(csak?!Surprised)
Szakmák: Enchanter/Leatherwork(igen LW.) ----> Tervben JC
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Xavanathras (őő hát izé igen.)
Voltál-e már raid guildben: Kedvenc részem jön hihi :p
Sok-sok kis guildben megfordult már szerény kis karakterem amelyekbe a fejlődés során léptem be-ki, előre is bocsánatot kérek de egyiknek a nevére sem emlékszem /cry
Aztán jött level 70(pre bc-be nem voltam jelen)
1.Shadow Warriors ---> Dark Asylum(asszem első?)
2.Lok'Narad hmmmm sok jó arc wháhá, mai napig azok
3.Demented Vengeance, nos hát igen 2 pro guild egy helyen nem fér meg mindenki minden fele.
És újra a jelenbe némi szintezés után megint.
Részletes HLI tapasztalat:
- Vanília WoW: Tört powaa mikor Kel'Thuzadot pala fearrel nyirtuk ki igen!!! xD
- TBC: Olyan sok már alig emlékszem, Kara ,Gruul, Maggi, SSC, TK, Hyjal, BT, és SWP első 3 boss plusz eredar twin tryok. Remélem semmit nem hagytam ki xP.
- WotLK: Nos hát őő izéé igen asszem pontossan 0 db HC, ilyenkor kérdem azt magamtól nemvagyok túl nagypofáju friss 80as ként applizni? mekkora egy bunko vagyok jezusom.Jóó igen rain azt mondta de akkor iss.

Referencia: ÁÁÁÁ, remélem senkit nem hagyok ki.
Middaz, igen a jó öreg middaz aki bidelésnél mindig az angol billre fogta.
Rain, igen a tökéletes Raid Leader aki senkit nem csesz le és jól csinálja Surprised
Twin, hm, Twin, hm jaa igen über hiler állat aki ugy dpsel retriként mintha vele született volna :O
Sur, ehehe nagy DBZ fann asszem, és a másik über retri pally, jahogy DK reroll, upsz.
Gyur, encsasámik nagymestere, akivel mindig lehet egy jót röhögni ventrin Very Happy
Suix, nos hát igen, vele meg rajta is lehetett sok sok jót kacagni Very Happy
Karmapa alias karampamparama(ugye rain?Surprised), über healer állat holy priest, jahogy reroll DK o.O miafene.
Booral, tank maci, no meg BT vagyis booral tanitványai nos igen mi lennénk a tanitványok nagymester Smile.
Dead, akinek illidan második killnél kiesett az egyik azzinoth a mázlista!! Very Happy Meg hát vele is jókat lehet ventrin viccelődni :p
Huh őő, igen kicsit hosszú lett,pedig csak most jön a java xD.
Életkor: 20

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Amennyit bírok, huh baszki else olvastam mik a követelmények sec és re, igen 4 asszem menni fog sőt még talán 5 is Twisted Evil

Egyéb:Nos asszem ide kellet volna a referenciát hm, mindegy jólesz az ott is :p, jővőre való tekintettel, régi melóhelyről kibasztak, mert lejárt a szerződéset, ergo ezért vagyok itt, hát meg karácsonyra kaptam lét, ebből hát oké vegyünk wotlk míg nem lesz új állás, hát lehet mégsem állás kéne, hanem tanulni kéne, megprobálom az egyetemeket főiskolákat talán? isten tudja mit hoz a jővő, lehet megyek tanfolyamra munkaügyi központon keresztül, nemtudni mit hoz a jővő. Gondolkodtam irjak e applit ne(kitudja milesz februárba mikor lejár az acc?). Mikor teljesen leszoktam wowrol,najó nem teljesen törtön funn szerveren kockultam azért mig nem volt gc. dehát amenyi pénzt kifizet ezért a játékért, nemtudom, eszembe jut ilyenkor az, igen köcsög fater sörözik cigizik egy mocskos alkoholista, meg még 3 müszakban is dolgozik és zZzZzZzZzZzZ!! igen zZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ!!!
akkor csak megjár nekem is 2 havonta 9000 forint ki az ablakon. Hát picsa tudja, neki sincs irlje meg nekem se, najó tudom ivás mellet lehet haverkodni, de ő egy alkoholista.Hm, tudom rain irta csak egy szavamba kerül és invelnek, dehát mégis ez van, meg amugyis szeretek applyt irni Smile de nem sűrűn nem akárkikhez azt leszögezem!! Very Happy Ha így inveltek egye fene. Legjobb lenne az találni egy 8-tól 4-5-ig melóhelyet és szevasz!! minden meg lenne oldva, de kurva gazdasági válság áhh...
Nah szóval ez van ha így felvesztek felőlem mehet a buli.
Vissza az elejére Go down
Springfield

Springfield


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Kecskemét

Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest   Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest EmptyHétf. Dec. 29, 2008 3:00 am

FÚÚÚJ BÖÖÁÁÁÁ!!!!! No No No
DIKLÁÁJJN DIKLÁÁÁJNN!!!! Arrow Arrow Arrow
Reméltem, hogy nem fogsz jelentkezni! Very Happy:D:D:D
Vissza az elejére Go down
xava

xava


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 24.
Age : 35
Tartózkodási hely : Vasvár

Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest   Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest EmptyHétf. Dec. 29, 2008 3:39 am

Springfield írta:
FÚÚÚJ BÖÖÁÁÁÁ!!!!! No No No
DIKLÁÁJJN DIKLÁÁÁJNN!!!! Arrow Arrow Arrow
Reméltem, hogy nem fogsz jelentkezni! Very Happy:D:D:D
Middaz, benned sosem lehet csalódni Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest   Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest EmptyHétf. Dec. 29, 2008 4:42 am

Ha jól tudom most éppen nincs felvétel X-el kezdődő nevű papok számára megamúgyiospiűáltam sokat nem úgy mint aszelőttt hogy elkezdtem volna írni ide merthátláttamhogyxava írtegyapplit szal jah. csakennyit asklartam nah sok láv <3<43><Ģ^
Vissza az elejére Go down
xava

xava


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 24.
Age : 35
Tartózkodási hely : Vasvár

Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest   Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest EmptyHétf. Dec. 29, 2008 1:23 pm

jestem Jurek írta:
Ha jól tudom most éppen nincs felvétel X-el kezdődő nevű papok számára megamúgyiospiűáltam sokat nem úgy mint aszelőttt hogy elkezdtem volna írni ide merthátláttamhogyxava írtegyapplit szal jah. csakennyit asklartam nah sok láv <3<43><Ģ^
<23<^3<m2^3<3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest   Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest Empty

Vissza az elejére Go down
 
Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» priest:Zinzah
» Kharnak - Priest
» Silonec - Priest
» Hubyka-Priest-Holy
» Ogmiosx - Troll - Holy Priest

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: