Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kimimo Dk Tank

Go down 
+3
Yamucha
jestem Jurek
Logen
7 posters
SzerzőÜzenet
Logen




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 08.

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptySzer. Ápr. 08, 2009 9:45 pm

Sziasztok!
Péter vagyok 20 éves bp-i lakos aki már 3éve függő módon játszik eme gyönyörü játékkal Smile
Eleinte Ally oldalon kezdtem el a játékot, ott lehuztam 2 évet 1 tank druidal meg 1 imba mageval, ám bár jöttek az irl friendek és igy muszály volt a horda reroll. Cementke nevezetü shamanommal kezdtem a bc-t aprítani az arany ászok guildben, majd áttértem a vexillumba. Mikor kijött a wotlk akkor szépen felis huztam 80-ra és reroll dk-ra, mert azért tankolni mégis csak jobb mint dps vagy healelni Smile Szépen felgearelődtem, megismertem az összes instát, raidet, barlangot. Tapasztalatokkal bőségesen rendelkezem, aktív vagyok ha a társaság joh, és persze megtudja külömböztetni a bal-t a jobb kéztől.

És mielött befejezném a mondandómat, azért irtam én ezt mind le ide, hogy jelentkezzek 1 olyan guildbe ami nem csak nyaldosni fogja ulduar kapuját, hanem kutyaszaros bakancsal végig is tapos rajta Smile

Előre is köszönöm a döntéseteket!

Kimimo, (Logen)
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptySzer. Ápr. 08, 2009 11:35 pm

Szép történet de nem véletlenül van Tf sablon. Abban kérdezzük ami igazán érdekel minket, ráadásul annak a végén van elég hely ahova mindezt leírhattad volna.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 3:11 am

A Történet az jó az tetszik,minden van benne ,meg semmi is!
2en is vagyunk dk tankok ,szóval erről a részről necces,de hát majd az okosak döntenek
ui: az aréna ratingek csúnyák Very Happy
Vissza az elejére Go down
shauni




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 34

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 8:39 am

yamu palával az 1800olyan mint mással az 1500 szoval a tied se sokkal jobb azért Razz
Vissza az elejére Go down
tomi




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 07.

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 9:19 am

igazából én mondtam neki ,hogy jelentkezzen ,hogy egy guildben legyünk (IRL ismerem), látom rengeteg időt fordított az applyra ö is Very Happy
ha feljön biztos vagyok benne ,hogy megcsinálja normálisabban, főleg mert le fogom szidni Very Happy
Nemtudom vasgerenda szava mennyit számít, ergo új tag, de igazából bárki aki ismeri megmondhatja ,hogy skilles normális ember aki odateszi magát ha kell (arénába meg tankdk-ként jár, bár shauni elmélete sztem vonatkozik unholy dk-ra is Very Happy )
mondjuk ha már van 2 tankdk :/
Vissza az elejére Go down
Sesshou

Sesshou


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 04.

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:14 am

Peti szerintem írd újra az apply-t a sablon alapján és komolya esélyekkel indulhatsz!
Initate-ként nem sokat ér a szavam de az ismeretség alapján állíthatom hogy a srác testben és lélekben
ott van a raideken és nem kicsit jól teljesít! Smile
Vissza az elejére Go down
Logen




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 08.

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:39 am

Karakter név: Kimimo
Faj: Blood Elf
Kaszt: Death Knight
Betölteni kívánt spec: Tank vagy Dps (de inkább tank)
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (Aktuális karakter és esetleg korábbi komolyabb main külön) 15 nap és 10 80-on

Előző guild/guildek: Ally: Tranquility Horda: Arany Ászok, Vexillum
Miért léptél ki onnan?: 1: reroll horda 2: kara farm kevés volt nekem, 3: keveset tudnak nyujtani számomra

Szakmák:(Miért ezeket választottad? - Esetleges meglévő ritka receptek, ha még van ilyen WotLK-ben)Mining, Jc, Tank révén a 41 stamos kövek imbák, illet a mining passive skill 50 stamal mégis csak jól jön. (igazábol azt hazudták nekem hogy gazdag leszek de átvertek Smile )
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Kimimo Lehet dps gear van rajta, de megprobálok tank gearel kilogolni.
Referencia: (Itt Lok'Narad tagokat adhatsz meg, akik ajánhatnak téged és kerezskednek is érted ha kell - ergo ne addj meg olyat akit csak onnan ismersz, hogy nem küldött el a 'csába, mikor goldot kértél lvl 20-on!) Sesshou, Vasgerenda, Friss tagok, de bennük megbizok és ha jól ismerem őket akkor ők is bennem Smile
Életkor: Laza 20 Smile
Nem: Fiu, ha minden igaz Smile

Részletes HLI tapasztalat: (Ha nem az aktuális karaktereddel, akkor mivel, milyen szeerepben healer, tank, etc.. FONTOS, ha BC-ben vágtál AQ 40-et az nemszámít, akárcsak ha Lich Kingben mondjuk BT-t!)
Vanília WoW: Hally nevü allys druidommal minden ami létezik, kivéve naxx.
TBC: Minden ami létezik Hally nevü Druidommal, Naaru, Adal
WotLK: Minden ami létezik Cementke, Kimimo nevü karakteremmel (Cementke csak pugot tolt, de letolta Smile )
Hally: Feral tank illetve volt ő resto is.
Cementke: Resto, Ele, Cement
Kimimo: Tank és Dps szerepben produkált.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Raidjeink 19:00-tól kb 24:00-ig tartanak.)
Zsidóságom révén vasárnap nem Raidelek de hétfőtől szombatig nekem bármikor joh! Vannak kivételes napok amikor nem tudok maradni csak 11-ig de ha kijön Ulduuar akkor készülök a Coffein mérgezésre Smile

Miért minket választottál? Szeretnék együtt maradni azokkal akikkel játszottam, szeretném ha nem ulduaar nyaldosna engem, hanem én nyaldossam őt Smile

Köszönöm szépen a lehetőséget!
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:46 am

Logen írta:
Zsidóságom révén vasárnap nem Raidelek

Gondolom Hétfőt akartál írni.
Vissza az elejére Go down
Logen




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 08.

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 12:02 pm

Nem, vasárnap télleg nem raidelek, nem vallási okok miatt, csak a hétföi felkelés necces nekem hétvége után Smile
Vissza az elejére Go down
Sesshou

Sesshou


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 04.

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 12:07 pm

Nah így már tökéletes! Smile
Remélem este már leszel! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 12:56 pm

Szia!

Így másodikra már nem olyan rossz az apply, de ahogy az elöttem szólok mondták vala van 2 DK tankunk, amit helyesbítenék, mert 3 van, csak az egyik per pill szabadságon, de hamarosan jön vissza. Képességeid és geared alapján felvehetnénk, de semmi értelme nincs, mert raidre nem jutnál le, 6 tankunk van ha a teljes állományt figyelembe vesszük és S3D-n kívül sehova nem kell 3 tankál több, ha jó tájékoztattak Ulduárra sem.
Volt arról szó, hogy 2 tankunk elmegy afkollni Ulduár elején vizsgaidőszak miatt olyan másfél hónapra, ez nemtudom mennyire igaz mennyire nem, de ha így lessz látok komoly esélyt, de csak majd akkor - persze ha nem találsz addig magadnak jobbat.

Szumma szummárum, hiába a sok kedves és pozitív hozzászólás jelen helyzet szerint elutasítva. Ha bármi változna megkeresünk!

Továbbiakhoz sok szerencsét!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Logen




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 08.

Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:00 pm

Köszönöm szépen a rám fordított időt!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kimimo Dk Tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimimo Dk Tank   Kimimo Dk Tank Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kimimo Dk Tank
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pala tank asadfadsa
» Pennyroyal - Paladin tank

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: