Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Pennyroyal - Paladin tank

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

Pennyroyal - Paladin tank Empty
TémanyitásTárgy: Pennyroyal - Paladin tank   Pennyroyal - Paladin tank EmptyKedd Feb. 17, 2009 5:23 pm

Karakter név: Pennyroyal
Faj: Be
Kaszt: Paladin
Betölteni kívánt spec: jelenleg Prot (van holy gearem is, szívesen healelek is)
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 53d 11m 19s Pennyvel, van még 1 lockom de lényegtelen
Előző guild/guildek: Sentenced
Miért léptél ki onnan?: egyesült egy másik guildel / személyes csalódás emberekben.
Szakmák: Mine/JC 450
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Pennyroyal
Referencia: Szuszi
Életkor: 23
Nem: Male

Részletes HLI tapasztalat: Tankoltam, néha healeltem ha nem voltak meg a healerek
Vanília WoW: -
TBC: Hyjal ig
WotLK: naxx25 12/15, malygos idö hianyaban kimaradt

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Egyetemi hallgató vagyok (Szte-AOK), ha nincs ZH héz, vizsgaidöszak, természetesen vagyok
Miért minket választottál? Komolyság, tapasztalat, profizmus. Szuszi-t nagyon bírom
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Pennyroyal - Paladin tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pennyroyal - Paladin tank   Pennyroyal - Paladin tank EmptyKedd Feb. 17, 2009 5:52 pm

Pennyroyal írta:
Referencia: Szuszi
Pennyroyal írta:
Szuszi-t nagyon bírom

Amennyiben ez változtat az applidon akkor szomorúan közlöm veled, hogy Szuszi már nem a guild tagja mivel nehezen viselte a személyeskedést amit néhány tag vele szemben művelt.

Egyébként Szuszit mindenki bírja, kivéve néhány "elvetemült" embert.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Pennyroyal - Paladin tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pennyroyal - Paladin tank   Pennyroyal - Paladin tank EmptyKedd Feb. 17, 2009 6:32 pm

Mikor beszéltél te utoljára szuszival ?Very Happy:D
Néhány elveteműlt ??? náhányan sunyibban tették a véleményüket közre róla ,néhányan meg elmondták a "szemébe"
Vissza az elejére Go down
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

Pennyroyal - Paladin tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pennyroyal - Paladin tank   Pennyroyal - Paladin tank EmptyKedd Feb. 17, 2009 6:54 pm

Yamucha írta:
Mikor beszéltél te utoljára szuszival ?Very Happy:D
Néhány elveteműlt ??? náhányan sunyibban tették a véleményüket közre róla ,néhányan meg elmondták a "szemébe"

Csak őt ismertem nálatok, egyébként nalunk is más emberekkel került konfliktusba, személy szerint én sokat beszélgettem vele nem wow-os témában, azért írtam hogy őt ismerem. Egyébként rajta kívül senkit, de ez számomra nem gond, barátságos vagyok, ha éppen nem piálok
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Pennyroyal - Paladin tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pennyroyal - Paladin tank   Pennyroyal - Paladin tank EmptyKedd Feb. 17, 2009 6:59 pm

Szia.Szuszi már nincs a köreinkben,de szívesen látunk!Ha így is van kedved jönni ,akkor köszöntelek a guildben.Invért keresd fel valamelyik offit!(Belzebub,Phrue,Wynona,Hadrial)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pennyroyal - Paladin tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pennyroyal - Paladin tank   Pennyroyal - Paladin tank Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pennyroyal - Paladin tank
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Peddy - dps paladin
» Pendula - BE paladin (retri)
» Aurry - Retribution Paladin
» Kimimo Dk Tank
» Pala tank asadfadsa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: