Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 zsaff feral druid

Go down 
+3
Hadrial
jestem Jurek
zsaf666
7 posters
SzerzőÜzenet
zsaf666




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2009. May. 21.

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyCsüt. Május 21, 2009 7:32 pm

Karakter név: zsaff
Faj: tauren
Kaszt: druid
Betölteni kívánt spec: tank (ha kell healelek is szívesen az is tetszik bár nem régóta csinálom még gyakni kell)
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 129 day 15 hour

Előző guild/guildek:dark asylum
Miért léptél ki onnan?: még nem léptem ki progresst kevésnek tartom az öcsis raidek (ezt egyébként nekik is megmondtam nem sunyiban jelentkezek) soha nem jönnek össze a nagy többség csak farmolni szeret

Szakmák: lw skinner bc ben jo cuccokat tudtam kraftolni magamnak most meg a bracer enchantokat jónak tartom meg cicában jo az ici pici crit amit ad az lw:D
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Zsaff megpróbálok ugy kilogolni hogy a tank cucc legyen rajtam amúgy a heal gear is hasonló
Referencia: Xavával és pendulával raideltem párszor
Kor: 30
Nem:férfi

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW: csak fun raiden
TBC: gruul maggi ssc tk bt
WotLK: twilight vanqisheren kivül minden (sajna az az emberek nem szerettek járni)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: péntek szombatén is iszok a többi nap jó heti minimum 3 napot raidel szeretek tölteni de gyakoribb lesz a 4 sztem:D

Miért minket választottál? emlékszem a bc ben jol progresseltetek és szeretnék végre achivmenteket csinálni nem csak easy módot farmolni farmolni
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyCsüt. Május 21, 2009 7:37 pm

Hűűűű feral dr00d Oo
Vissza az elejére Go down
zsaf666




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2009. May. 21.

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyCsüt. Május 21, 2009 8:11 pm

a lényeget kifelejtettem: ulduar 10 fösben 9 bosst öltem 25 fösben 6 ot a a többiből már készülgetek elméleti síkon
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 9:07 am

Egy kis türelmet kérek.
Szólok a többi offinak,majd.
Vissza az elejére Go down
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 9:32 am

Faszás kis gear, bár a cuccokat nemtom megnézni, a teló nem jeleníti meg, csak a képeket. De mintha kicsit feral dps re lenne kihegyezve. Aza jc trinkett nagyon needes lenne, aszem külön cd-n fut a többi dodgeos-al. Jó kombó a 25ös naxos armor+dodgeos al druidnak. Sok sikert az applyhoz!

Jó reggelt dead : ))))
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 9:38 am

Neked is.
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 11:46 am

Expertise pöppet overcappelve van Razz
Mindenesetre én leraknám voksomat mellette, régota vágyunk feral dudura, most itt a lehetöség.
Vissza az elejére Go down
belzebub

belzebub


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 03.
Age : 53

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 5:05 pm

Én ismerem őt régota,jo gyerek általában tankolt és ismeri a karakterét tud játszani vele.
Vissza az elejére Go down
zsaf666




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2009. May. 21.

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 6:32 pm

az expertise cap megoldódik csak még kell 14 emblem of conqeror:D a jc s trinketen én is gondolkozok de ez az agis is imba mivel kapok belöle armort és sok dodge-t főleg hogy proccol ezerrel:D
Vissza az elejére Go down
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 7:19 pm

visszavonom, rosszul láttam a felszerelésed, nem tul kompatibilis a telefon+armory.

Szija Borál! Mizu? Guildtalin látunk? (penny)
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 7:41 pm

Persze,hogy látjuk(remélem)!
V.I.P. helye van:D
Vissza az elejére Go down
belzebub

belzebub


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 03.
Age : 53

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 9:35 pm

Természetesen ott leszek,csak hozzatok jo csajokat is az öregnek!! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 9:39 pm

Ha megyek, akkor jo csajnak számitok Papi?Razz
Vissza az elejére Go down
zsaf666




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2009. May. 21.

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyPént. Május 22, 2009 11:44 pm

Ó helló booral nem gondoltam hogy te vagy hogy tudtad otthagyni a csodálatos druidát?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptySzomb. Május 23, 2009 7:45 pm

Szia.Elnézést a várakoztatásért.
A hétvége miatt holnap(Vasárnap) tudjuk megbeszélni offikkal a dolgot még 1 kis türelmedet kérem.
Holnap adunk választ.
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid EmptyVas. Május 24, 2009 9:59 am

Szia!

Ha még mindig úgy gondolod, szívesen látunk és a két hét próbaidő alatt eldöntöd tetszik-e neked nálunk.

Keress meg in-game vagy bármelyik officert.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





zsaff feral druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: zsaff feral druid   zsaff feral druid Empty

Vissza az elejére Go down
 
zsaff feral druid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Naposim - druid
» Lvl 80 T. Druid - Mokánx
» Mikoo - Druid
» Stollx Balance Druid
» Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: