Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mikoo - Druid

Go down 
+5
Yamucha
Merrow
Erythema
Gorom
Mikoo
9 posters
SzerzőÜzenet
Mikoo




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 01.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyHétf. Jún. 01, 2009 11:05 pm

Sziasztok. Szeretnék jelentkezni hozzátok:

- Karakteremről:
Karakter név:Mikoo
Faj: Tauren
Kaszt: Druid

- Betölteni kívánt spec: Resto (Igazából ami a guild haladását szolhálja) 2éve vok resto Smile
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: Total: 59nap 12óra | 11nap 2óra lassan egy hónapja vagyok 80-as


- Előző guild/guildek: Sentenced | Eclipse.
Miért léptél ki onnan?: Sentenced: 3.0.1-es patch-nél abba hagytam a wowot egyéb IRL problémák miatt Sad
Nagyon sok ismerősőm jött át hozzátok.
Eclipse: Nem igazán loptam be magam 1ik officer szívébe meghát első ulduar raidemen nem hiszem h. tulzottan jó benyomást tettem


- Szakmák:Herb, Alchemy-ElixirM.: Szeretek felkészülten raidekre járni és ez az egyik legfontosabb dolog ami kell raidre
+ olcsóbban jönnek ki a guild társak is mint ahból.

- Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Mikoo

- Referencia: Igazából nagyon sok ismerősőm veletek raidel Sentenced-ből nem hivatkoznék mindenkire de pl. Csigecina , Morcos , Gorom
Leráglak(Agnor) ,Optical és még sokmás playert emlithetnék akikkel szerettem együtt játszani.

- Életkor:20
- Nem:Férfi

- Részletes HLI tapasztalat: (Ha nem az aktuális karaktereddel, akkor mivel, milyen szeerepben healer, tank, etc.. FONTOS, ha BC-ben vágtál AQ 40-et az nemszámít, akárcsak ha Lich Kingben mondjuk BT-t!)

Vanília WoW: Nem PreBC-s playa vagyok Smile ami kár szerintem sok jót kihagytam Sad
TBC:Kara, Grull, Maggi, SSC, TK, Hyal(eleje) BT(eleje) mert mikor progressbe vettük nemsokkal később hagytam abba a wowot
WotLK:Nax(10,25) ,Maly(10,25) ,OS(10,25) ,Ulduar(Yog kivételével minden)

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Igazából nekem megfelel ez a raid időpont viszonylag sokat tudok online lenni és persze egyeztetés alapján is ha tudok jövök. Mondatjuk szeretk kockulni Smile
- Miért minket választottál?: Hogy miért szerintem ez elég egy értelműSmile nem a legrosszabb guildek közé tartoztok kine akarna veletek játszani ?! Very Happy
Meghát volt guildem játékosai motiválnak akik nem igazán a Lootért járnak raidelni hanem a hangulat miatt én is így vagyok vele és szeretem ha ezt nem csak én gondolom igy egy guildbe rajtam kivül Smile ezzel ellentétbe elég sok olyan guild van ahol ez a probléma nem oldodik meg ami nagy hátrány nagyobb guildekbe is (példát nem mondok nem akarok további vitát )

Enchantok cuccokon, minimum rare gemek, az officerek által meghatározott Bossokra Flask/kaja, egy átlagos WASD skill és 100% odafigyelés 5 órán keresztül követelmény! Amit elis fogadtam Smile

- UI.:
Remélem az aplym jól sikerült és felvételt nyerek hozzátok szeretnék veletk játszani ha egymód van rá Smile
Ha nem akkor is jelezzetek vissza plz.
Köszönöm további szép estét

MIKOO^^
Vissza az elejére Go down
Gorom




Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 20.
Age : 31

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyKedd Jún. 02, 2009 12:09 am

Mikoooo cheers . Jó srác, bármennyit is ér a szavam, én támogatom.
Vissza az elejére Go down
Mikoo




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 01.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyKedd Jún. 02, 2009 12:43 am

Szia Gorom és Thx Smile rem találkozunk a wow grundon
Vissza az elejére Go down
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyKedd Jún. 02, 2009 4:16 am

Mikoo FTW ofc!
Vissza az elejére Go down
Merrow

Merrow


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 08.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyKedd Jún. 02, 2009 9:33 am

Köszönjük a jelentkezésed! Megbeszéljük az officerekkel és pár napon belül válaszolunk.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptySzer. Jún. 03, 2009 11:08 am

Gear eléggé tescos fejesbe nem tudom mennyire adja a silences gem,druidnak inkább a mana restores,
fegyora van nagyobb enchant ,ahogy nagyobb vállas enchant is van !
Opticalt referenciának írni meg = egy delete karakterrel!
itt van még egyeltalán ?
Vissza az elejére Go down
tetris

tetris


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 06.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptySzer. Jún. 03, 2009 3:07 pm

Kilátásban van úgyis ilyen gearelos naxx25 a közeljövőben...
Vissza az elejére Go down
Mikoo




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 01.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptySzer. Jún. 03, 2009 4:59 pm

értem:)
Vissza az elejére Go down
Placeboo

Placeboo


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Itthon a gép előtt

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 4:05 pm

Yamucha írta:

Opticalt referenciának írni meg = egy delete karakterrel!
itt van még egyeltalán ?

... Igen Péter itt vagyok, és ha már itt tartunk azért vagyok inaktív, mert vizsgázom nem pedig passziváltatom a félévemet, hogy játsszak. Úgyhogy ha lehet az ilyen kommenteket inkább tartsd meg magadnak.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyPént. Jún. 05, 2009 1:01 am

Nem lehet!te 4 hónapig vizsgázol ?tudtad,h átlehet menni elsőre is a vizsgákon??Én 1 hét alatt levizsgáztam minden félévben eddig,szóval ...
Nem vok ofi különben mikoo,csak felhívtam,h mik nincsenek meg a cuccaidon ,ami alap követelmény lenne!de ahogy látom semmi nem változott!
Gyuri neked meg apád SmileSmileSmileSmile
Vissza az elejére Go down
Placeboo

Placeboo


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Itthon a gép előtt

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyPént. Jún. 05, 2009 1:50 am

Péter te tudod hol vagy? Május 8 óta vagyok inaktív, ami 1 hónap(nem 4), és egy vizsgaidőszak általában 5-6 hét. De még1x megkérlek, hogy ne fűzz véleményt olyan dolgokhoz amihez 1. nincs közöd 2. nem tudod hogy van. ty
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyPént. Jún. 05, 2009 9:21 am

Üdv Mikoo!

Köszönjük a türelmed és egyúttal elnézést a késői válaszért és a nem ide illő hozzászólásokért.
A témára térve, hálistennek a healer az a pont a guildben ami nagyon erős, sok és nagyon jó healerünk van, ez nem jelenti azt, hogy egy healer dudu felvétele ki lenne elvből zárva, de a geared sajnos nem olyan elkápráztató, hogy 2 kézzel kapkodjuk utánad és ezért esetleg már most guildben lévő healerek szoruljanak háttérbe.
Maximum inaktívba tudunk felvenni, ergo a cimboráiddal tudsz tizesezni stb... de gondolom nem erre vágysz.

Sok szerencsét, biztosan találsz olyan guildet ahol healer hiány van és örülnek majd az applydnak.

Szia!

u.i. kicsit moderálhatnátok magatok fiúk, ez in-game whisper téma, nem fórumra való...
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyPént. Jún. 05, 2009 5:23 pm

Pedig azt hittem,h most moderáltam magam,de Bocsánat!Sad
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyPént. Jún. 05, 2009 8:28 pm

hú akkor amíg nincs lezárva:

Peti és Ákos ti még jártok suliba? DE ÉGŐ D:A:DFA:DFAS:FD:AD:AD:AD:AD:A:DA:SDA:DA:
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid EmptyVas. Jún. 07, 2009 10:36 am

Másképp nem adják oda a mérnök diplomám! na jó ha megveszem,csak akkor nem érek vele annyit Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mikoo - Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikoo - Druid   Mikoo - Druid Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mikoo - Druid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Naposim - druid
» Lvl 80 T. Druid - Mokánx
» Stollx Balance Druid
» zsaff feral druid
» Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: