Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 egy shadow noob a sokból

Go down 
SzerzőÜzenet
FellFire




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 01.

egy shadow noob a sokból Empty
TémanyitásTárgy: egy shadow noob a sokból   egy shadow noob a sokból EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 10:02 pm

Karakter név:Master
Faj:Ud
Kaszt:Priest
Elsődleges spec:Shadow természetesen
Másodlagos spec:az is shadow csak az pvp

Melyik spec-en milyen PVE tapasztalataid vannak:van minden féle
Played time:[20:52:56] Total time played: 125 days, 21 hours, 34 minutes, 3 seconds
[20:52:56] Time played this level: 24 days, 12 hours, 10 minutes, 35 seconds

Jelenlegi guilded:artum
Miért szeretél eljönni?: nem jó nekem ott
Korábbi gildjeim:BlackRain(T.V.co.), Les Peons(T.V.CO), Remors (TN) Public Enemy (TN), I hate amaree(T.V.co.) Uniqum(Arathor)
Miért léptél ki/tettek ki onnan: BlackRain ből azért mert nem volt progress a les peonsból mert nem igazán értettük meg egymást egy officerrel (nyelvileg) Remors ból mert mert nem volt progress (illidanon voltunk 3hétig és nem volt vagy csak 3 try :S) a Public Enemyből pedig vissza mentünk 3 barátomma la The Venture Co.ra és ott lettem 80as utánna átjöttem az Uniqumba itt nem igazán volt semmi bajom csak annyi, hogy hanyagoltak a raideken pedig nincs shadow pap :S.
Szakmák:(Miért ezeket választottad? - Esetleges meglévő ritka receptek, ha még van ilyen WotLK-ben):tailoring és engineering mert ezek jó szakmák, van
Felszerelés: (armory link):http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Retsam
Referencia: (Itt Lok'Narad tagokat adhatsz meg, akik ajánlhatnak téged és kezeskednek is érted ha kell - ergo ne addj meg olyat akit csak onnan ismersz, hogy nem küldött el a 'csába, mikor goldot kértél lvl 20-on!): egyszer pvpztem egy merrow nevű tagotokkal aszt hiszem de nem biztos.
Életkor:21
Nem:de

Részletes HLI tapasztalat: (Ha nem az aktuális karaktereddel, akkor mivel, milyen szeerepben healer, tank, etc.. FONTOS, ha BC-ben vágtál AQ 40-et az nemszámít, akárcsak ha Lich Kingben mondjuk BT-t!)
Vanília WoW:az nem vót
TBC:kalecgosig minden megvlt
WotLK:Freya +3 Hodir, Thorim hard. Vezax hard tryok. simn algalon és yogí nem ment le.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Raidjeink 19:00-tól kb 24:00-ig tartanak.)

Miért minket választottál?: a jó hangulat reményében

Miért válasszunk téged?:nem válasszatok és nem lesz egy jó shadow papotk na ez egy jó ajánlat Smile
Vissza az elejére Go down
 
egy shadow noob a sokból
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Xavanathras - LvL 80 Shadow Priest

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: