Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Silentpwnage UD warlock

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Thomhk




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 03.

Silentpwnage UD warlock Empty
TémanyitásTárgy: Silentpwnage UD warlock   Silentpwnage UD warlock EmptyPént. Ápr. 03, 2009 7:33 pm

Sziasztok!

Karakter név: Silentpwnage
Faj: Undead
Kaszt: Warlock
Betölteni kívánt spec: Dps természetesen, most jelenleg hybrid.
Saját vagy vásárolt karakter: Saját.
Played: (Aktuális karakter és esetleg korábbi komolyabb main külön) karakter : 25 days, én: 2év

Előző guild/guildek: Anarchy
Miért léptél ki onnan?: Nem nagyon voltak aktívak az emberek, hc naxx egyszer sem ment le.. ezért megszűnt.

Szakmák:(Miért ezeket választottad? - Esetleges meglévő ritka receptek, ha még van ilyen WotLK-ben) Skinning 450 egész jó gold farm, és Engi progress érdekes cuccok, szerintem fun


Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Silentpwnage és igen a fejes olyan amilyen mivel nem volt lehetőségem jobbat szerezni :/

Referencia: (Itt Lok'Narad tagokat adhatsz meg, akik ajánhatnak téged és kerezskednek is érted ha kell - ergo ne addj meg olyat akit csak onnan ismersz, hogy nem küldött el a 'csába, mikor goldot kértél lvl 20-on!) nincs ilyen Smile

Életkor: 19

Nem: ffi

Részletes HLI tapasztalat: (Ha nem az aktuális karaktereddel, akkor mivel, milyen szeerepben healer, tank, etc.. FONTOS, ha BC-ben vágtál AQ 40-et az nemszámít, akárcsak ha Lich Kingben mondjuk BT-t!)

Vanília WoW: nem játszottam ekkor

TBC: ekkor már igen Very Happy Karazhan, bt, hyjal, szinte az összes.

WotLK: mindegyik...

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Raidjeink 19:00-tól kb 24:00-ig tartanak.) Az időpont szinte nem is lehetne jobb Smile szinte mindennap.

Miért minket választottál? Hallottam már egy két jót a guildról Smile ( ha már muszáj leírni: irl havernak van egy ismerőse a guildból és neki mesélt dolgokat, nevet nem tudok mondani, de majd utanajárok) és úgyhallottam aktívak vagyok és elértetek sokmindent, nekem már régóta ez hiányzik, hogy legyen egy kis sikerélményem Smile

Előre is köszi.


A hozzászólást Thomhk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 04, 2009 1:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Silentpwnage UD warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silentpwnage UD warlock   Silentpwnage UD warlock EmptySzomb. Ápr. 04, 2009 2:29 am

Thomhk írta:
Skinning 450, és Engi progress
Elég érdekes szakmák caster dpsnek.

Thomhk írta:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Silentpwnage
3.53% hited hiányzik, lehet túlzok egy kicsit de legalább 300 spellpower is. Az enchantok bizonyos helyeken hiányoznak, az epicekre a legjobbak illenének. Sons of Hodir exaltedre mehetne, ha már úgyis olyan könnyű. A Savage fejes meg külön poén.

Thomhk írta:
Referencia: nincs ilyen Smile
Thomhk írta:
Hallottam már egy két jót a guildról Smile
Kíváncsi lennék, hogy kitől ha itt nem ismersz senkit. Gondolok itt arra, hogy volt guildtag-e, vagy csak egy közös ismerős.


A hozzászólást jestem Jurek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 04, 2009 6:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Silentpwnage UD warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silentpwnage UD warlock   Silentpwnage UD warlock EmptySzomb. Ápr. 04, 2009 3:52 pm

Hát nem tudom,szakmák elvannak hanyagolva,mainkarakterként semmit sem érnek ,tehát nem előnyős egyeltalán!
Hiteden monjuk bőven van mit javítani ,sokkal sokkal,a talented meg kula ,h szépen fogalmazzak!Spellpower is kevés ,meg epix vállas enchant nem hátrány
De ha mégis ezekhez a szakmákhoz ragaszkodsz valami értelmetlen ok folyamán,akkor ha foglalkoznál vele,már ott lenne az engi fejes a savage helyett,amire rakhatnál enchantott,úgy mind a backodra is ,meg a chestedre is ,meg a cipődre is ,meg a kesztyűbe gemet is rakhatnál,meg fegyóra is van nagyobb enchant!
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Silentpwnage UD warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silentpwnage UD warlock   Silentpwnage UD warlock EmptySzomb. Ápr. 04, 2009 10:32 pm

Szia!

Először is köszönjük a jelentkezést.
De sajnálattal láttuk, hogy nem foglalkozol annyit a karaktereddel, mint ami nálunk az elvárt színvonal, pontosan az előttem szólók által elmondott dolgokról van szól, gemelés enchantok szakmák, repuk stb...
A fent felsorolt okokból el kell, hogy utasítsunk.

Köszönjük, hogy gondoltál ránk, sok szerencsét a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Silentpwnage UD warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silentpwnage UD warlock   Silentpwnage UD warlock Empty

Vissza az elejére Go down
 
Silentpwnage UD warlock
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Márkez - Warlock
» Little Angel - Warlock
» Gorom-warlock
» Burnursoul - Warlock
» Deepsick - Warlock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: