Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Deepsick - Warlock

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
omegaweap

omegaweap


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 07.

Deepsick - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Deepsick - Warlock   Deepsick - Warlock EmptyKedd Ápr. 07, 2009 6:52 pm

Karakter név: Deepsick

Faj: Blood elf

Kaszt: Warlock

Betölteni kívánt spec: Affliction, Desctruction vagyok jelenleg, de szeretnék áttérni afflira a jobb dps miatt.

Saját vagy vásárolt karakter: Saját.

Played: 29 days, 17 hours, 18 min.

Előző guild/guildek: Zorall playaz, Éjben kacagók, Kíméletlen zsoldosok, Obsidian order, Restored Flame.

Miért léptél ki onnan?:
Zorall playaz régi spanok féle gyüjtőklán volt, régi tört szerós barátok. Éjben kacagók + kíméletlen zsoldosok + Obsidian Order, nem volt progress:/. Restored Flame nagyon jó klán volt, minden clear, skilles playerek, jó társaság, csak legnagyobb szerencsétlenségemre feloszlott.

Szakmák: JC/Mining, JC nagyon hasznos mind a klánnak mind nekem is, jó hasznot lehet belőle szerezni:). Ritka reci? purified twillight opal, 1800-2200gért dobálják ahban.

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Deepsick

Referencia: Sharien, burnoursoul.

Életkor: 22

Nem: Férfi

Részletes HLI tapasztalat: Tört szerveren ismerkedtem meg a HC raidelés fogalmával, ott van prebc, bc tapasztalatom. WolTKban az összes taktikot ismerem, öcsívmentek megvannak
Hc naxx öcsi azért nincs meg, mert pacsverktől nem kellett semmi :/, és inkább másnak átadtam a helyemet.


Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: A raid időpontjaitok tökéletesen megfelenek, legkésöbb negyed 7-re mindig hazaérek.


Miért minket választottál? Szeretnék egy haladó klánhoz csatlakozni, egy jó társaság része lenni. Megfordultam pár klánban és szeretnék megállapodni valahol.

Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Deepsick - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deepsick - Warlock   Deepsick - Warlock EmptyKedd Ápr. 07, 2009 7:08 pm

"Referencia: Sharien, burnoursoul."

Hogy mindig a legaljábol kell választani Smile

Sárika mondta h jo pasi vagy, ha érdekel pont ugy nézek ki, mint az avatarom-om, ingame elérsz, jelige : down with the sickness!
pig
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Deepsick - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deepsick - Warlock   Deepsick - Warlock EmptyKedd Ápr. 07, 2009 7:32 pm

MAga a guild neveibőé is rájöhettél volna csatlakozás elött,h nem lesz progress Very Happy:D
Ez a Zöld írás nagyon szar mcseszi a szemem!
A kari viszonylag oké,kevés a hit kicsit ,fegyod szar ,de vannak enyhantok,ami +
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

Deepsick - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deepsick - Warlock   Deepsick - Warlock EmptyKedd Ápr. 07, 2009 9:21 pm

DVAEMP-t kell adnod wnyona -nak h bekerülj , ezt ingame vele beszéld meg hogy mit jelent : rendeer
Vissza az elejére Go down
omegaweap

omegaweap


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 07.

Deepsick - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deepsick - Warlock   Deepsick - Warlock EmptyKedd Ápr. 07, 2009 9:37 pm

Bocsi a zöldért:), csak próbáltam valami formát adni neki:). okka^^ ingame kereslek:).
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Deepsick - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deepsick - Warlock   Deepsick - Warlock EmptyKedd Ápr. 07, 2009 10:38 pm

Szia!

Köszönjük a jelentkezést, de sajnos nem fér el még egy lock a guildben lehet bármilyen felkészült is.

Sok szerencsét.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Deepsick - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deepsick - Warlock   Deepsick - Warlock Empty

Vissza az elejére Go down
 
Deepsick - Warlock
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Márkez - Warlock
» Little Angel - Warlock
» Gorom-warlock
» Burnursoul - Warlock
» Silentpwnage UD warlock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: