Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Burnursoul - Warlock

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
abul

abul


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 24.
Age : 42

Burnursoul - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Burnursoul - Warlock   Burnursoul - Warlock EmptyKedd Márc. 24, 2009 7:07 pm

Sziasztok!


Karakter név: Burnursoul (alt: Healursoul nevű holy pala, lvl72)
Faj: Undead
Kaszt: Warlock
Betölteni kívánt spec: DPS, ha lehet destro...persze respec lehetséges, de a destro az amit igazán szeretek
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 47 nap, 12 óra, 57 perc (lvl80-on 8 nap, 14 óra és 17 perc)

Előző guild/guildek: Éjben Kacagók
Miért léptél ki onnan?: Alapító tag voltam ebben a guildben, illetve egy ideig GM is. Nagyon jól éreztem magam, sok barátot szereztem, de most szeretnék egy hasonlóan baráti, komolyabban szervezett guildben szerencsét próbálni, mert kíváncsi vagyok arra, hogy megállom-e a helyem és szeretnék eljutni ahova csak lehet (előző guildemben progress problémákkal küszködtünk mind BC-ben, mind WotLK-ban)

Szakmák: herbalism/tailoring - Sokáig herb/alch volt, de még BC-ben felvettem a tailort, mert sok helyen lock kötelességnek mondják Smile BC-s ritka receptek közül néhány van meg, nem túl sok. A herb azért maradt meg, mert így alapanyaggal tudtam szolgálni mind a magam, mind a társaim poti és elixir/flask igényeinek, ezen kívül az inscriptor altomat szolgálja ki, valamint jövedelemforrás Smile
Felszerelés: Armory (remélem nem a pvp gearemben kap el)
Referencia: Csigecina
Életkor: 27
Nem: férfi

Részletes HLI tapasztalat: (Ha nem az aktuális karaktereddel, akkor mivel, milyen szeerepben healer, tank, etc.. FONTOS, ha BC-ben vágtál AQ 40-et az nemszámít, akárcsak ha Lich Kingben mondjuk BT-t!)
Vanília WoW: ekkor még nem játszottam (sajnos)
TBC: Kara, gruul, maggi
WotLK: sajnos még csak os10/25 és voa10/25, valamint nem teljes naxx és egy malygos próbálkozás

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Változó, általában nap közben félig zombi módban játszom (munka mellett, sok afk-val), a hétköznap esték nagy részében online/előkeríthető vagyok. A hétvégéken vagy végig elérhető vagyok, vagy szinte egyáltalán nem. A 19:00-24:00 teljesen megfelelő számomra.

Miért minket választottál?
Elsősorban a referenciám, Csigecina az oka, hogy hozzátok jelentkezem. Nem személyesen, hanem kizárólag a játékból, de jó ideje ismerem és nagyon sokat dumálunk, segítünk egymásnak. Éppen ezért tudom, hogy akikkel ő játszik, azok közé szívesen tartoznék én is. Sokat beszéltünk arról, hogy jelentkezzek-e, de mivel a problémák ellenére nagyon lojális voltam előző guildemhez, mindig elnapoltuk a kérdést. Most, hogy végre döntöttem a lépésről, szeretnék egy jól szervezett, határozott tervvel rendelkező, korrekt guildhez tartozni, ahol fejlődni tudok. Csige elmondása alapján ez a LokNarad.

Engedjetek meg még néhány szót Smile

Az armoryból kiderül, hogy van még mit fejlődnöm, amin dolgozom is (cuccok, repu, stb.), de reménykedem benne, hogy ezt a felkészülést esetleg nálatok tehetem meg. Egy esetleges visszautasítás nem tántorít el attól, hogy később újra jelentkezzek, de nagyon örülnék pár tanácsnak, hogy szerintetek pontosan mit kellene fejlesztenem. Előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Burnursoul - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnursoul - Warlock   Burnursoul - Warlock EmptyKedd Márc. 24, 2009 7:37 pm

abul írta:
Referencia: Csigecina

Apo után a legrosszabb ember akit referenciának lehet írni...















Very Happy
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Burnursoul - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnursoul - Warlock   Burnursoul - Warlock EmptyKedd Márc. 24, 2009 7:43 pm

Hey! Engem megnyertél az applyddal, ilyen szépen összerakott iromány után felölem meztelenül is jöhetnél, lehet még elönyösebb is lenne Rainre nézve, hisz ha jol látom male UD vagy... komolyra forditva részemröl /vote yes, gear majd fejlödik, a heteroszekszualitás hamar elmulik, aztán lehet jobb fej mint Csigapina :p
Vissza az elejére Go down
Csigecina




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 19.

Burnursoul - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnursoul - Warlock   Burnursoul - Warlock EmptyKedd Márc. 24, 2009 7:50 pm

Brühühühühüüüüü emo-s leszek a végén Crying or Very sad bounce Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
abul

abul


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 24.
Age : 42

Burnursoul - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnursoul - Warlock   Burnursoul - Warlock EmptyKedd Márc. 24, 2009 8:02 pm

Köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Burnursoul - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnursoul - Warlock   Burnursoul - Warlock EmptySzer. Márc. 25, 2009 1:11 am

Üdv nálunk!
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Burnursoul - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnursoul - Warlock   Burnursoul - Warlock EmptySzer. Márc. 25, 2009 9:59 am

Piszkos 12-ből Avatar, Laughing alapneed!!! lol!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Burnursoul - Warlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnursoul - Warlock   Burnursoul - Warlock Empty

Vissza az elejére Go down
 
Burnursoul - Warlock
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Silentpwnage UD warlock
» Deepsick - Warlock
» Warlock jelentkezés
» Márkez - Warlock
» Little Angel - Warlock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: