Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 HooDEDSHooTR jelentkezés.

Go down 
+4
Exwhyzed
peeknick
Erythema
HooDEDSHooTER
8 posters
SzerzőÜzenet
HooDEDSHooTER

HooDEDSHooTER


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : M.o Pest-megye

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyVas. Ápr. 05, 2009 11:33 pm

Karakter név: HooDEDSHooTR

Faj: UD

Kaszt: Rogue

Betölteni kívánt spec: dps

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: 14nap , 7 óra

Előző guild/guildek: Kok To Face xD Nevetséges vicc guild , de hát körülnéztem hogy zajlanak ott a dolgok. kb 2en voltunk online...Smile Majd kerestem egy komolyabbat és felvételt nyertem a Crysis HUN guildbe , ahol már kicsit jobb volt a légkör , de hát ott szinte csak Fan Playerek vannak.

Miért léptél ki onnan?: Szted?:)Kok to face , egyértelműen arról szolt hogy mint friss pályakezdő , legyen valami a nevem alá vésve:D És még vicces is volt!(márakinek , pl: Ex szakadt mikor megtudta)
Crysis HUH ból pedig azért lépek ki mert semmi raid , semmi értelmes tevékenység nincs klán szinten. Ha esetleg nem kerülök be hozzátok akkor Merrow ajánlásával keresek egy kisebb guildet , ahol megpróbálom ütőképesebbé tenni a rugóm cuccait és utána megpróbálom még egyszer a jelentkezést ide:)

Szakmák: Herba / Alchemy , hát nincs különösebb oka hogy ezt választottam:P Tört serveren mindig ezt toltam , tehát kb ezért:P Hozzáteszem , hogy Herba már kb 78lvl megvolt maxon , alchemy meg jelenleg olyan 434 fele mozog , de nem vagyok trehány mint egyesek (Ex) és csinálom tisztességesen , ahogy tudom:P

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Hoodedshootr
Nem túl fényes , nem kiröhögni:) Azért nem enchantolom fel , mert olyan cuccok ezek hogy hamarosan szándékomban áll lecserélni (tehát így bármikor) és hát annyi pénzem nincs hogy naponta enchantoljam az új cuccaim:P Ismerősöm sincs , aki ezt esetleg olcsóbban vagy még jobb ingyen megcsinálná! xD
De amint lesz ütőképes ruházatom , tolom rá az enchantot meg gemelet felfelé ezerrel:) (repuzok is folyamatosan ez miatt:) )

Referencia: Közeli barátságban állok Exwhyzed-el:P Konkrétan 5 éve folyamatosan baszogatjuk egymást az iskolában:P Oszt.társak vagyunk. Merrow-ot az utóbbi időben ismertem meg , kb mikor elkezdtem tolni a wowot.....Ex barátjaként ismertem meg , de most már szerintem mondhatom hogy az én barátom is:P Vagy nem?xD

Életkor: 20 leszek most nyáron (és még mindig elkérik a személyimet Csömörön ha cigit akarok venni xD )

Nem: Kan

Részletes HLI tapasztalat: Bevallom , nincs sok tapasztalatom a raidek terén , dehát pont ezért is jelentkezek egy ilyen teambe ahol ez a fontos:) Én elég rugalmasnak érzem magam , tehát nem lesznek gondjaim a taktikák betanulásával és alkalmazásával. Tehát nagyon sokat kell még tanulnom , de úgy érzem , az alapokat és még egy kicsivel többet is el sajátítottam már Smile

Vanília WoW:-----

TBC:Igazat megvallva voltam sok felé még BC-s időszakban , de semmit nem ér kb mert tört serveren gameltem , ahol a bossok nem toltak annyi spellt mint igazin és jóval könnyebb dolgunk volt. Dps szerepet töltöttem be mindig , de kipróbáltam a healerkedést is.... De tört és igazi server között , hatalmas különbség van , tehát erről felesleges írnom szerintem!

WotLK: Ahogy 80 lettem ,végigjártam majdnem az össze instát HC-ben....hozzáteszem semmi nem esett szinte:P Öhm , voltam 10es raidbe VoA-ba meg ToS-be (ott se esett semmi)És ma voltam Naxx 25-be ahol esett egy cipő meg egy T7 shoulder:) Ami holnapra fel is lessz gemelve és enchantolva:)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Hát én úgy hétköznap majdnem mindig ráérek.....hétvégén pia , vagy nő , vagy mindkettő xDxD

Miért minket választottál? Hmmm.....hát igazság szerint én Ex baszogatása végett kezdtem el játszani , tehát ha ö nem mondja hogy toljam , akkor lehet hogy nem is kezdtem volna el gamelni , tehát egyértelmű hogy ö miatta jönnék a Team-be. Sokat mesélt a teamről és hát sok olyan dolgot halottam amibe beletudom képzelni magam:) Raidek , hangulat stb.Smile Nem mondom azt hogy fanolni szeretnék , de szeretem a hangulatos beszélgetéseket , gameléseket:P

És így végül szeretnék egy kicsit írni magamról:) Wow elött a CoD2-őt ill. CoD 4-et toltam! Igaz ez itt most nem érdekes , de had dicsekedjek valamivel , ha már az armory-mon jót nevettetek.Smile CoD4ben CB top 10-be voltam az akkori klánommal 5v5-ben:). Hasonló eredményeket szeretnék elérni wow-ba is:) Tehát sok pve és sok pvp:) Köszönöm hogy megnéztétek jelentkezési lapomat:) Bízok benne hogy ha az eredményeim nem is , legalább a mondókám elnyerte tetszéseteket!

Üdvözlet
HooDEDSHooTR
Vissza az elejére Go down
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 1:59 am

Hehe, jah nem volt rossz pug, kár hogy Thaddiusnal tovább nem jutottunk, nahde ennél többet nem is nagyon akartunk kihozni belöle What a Face
Vissza az elejére Go down
peeknick

peeknick


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 3:34 pm

Nemtom biztos az armory lehet bugos vagy valami de ha yól látom neked zöld offhanded és zöld thrownod van ? flower
Zöld back encsant gemek se nagyon!
Biztos van itt haverod a Guildben de te nem érzed magad rosszul hogy ilyen geaerben írsz applit bármilyen Guildbe is ?
Nemtom nekem ha annó mikor yelentkeztem rég rég a Loknaradba ilyen Gearem van röhögve küld el Una a picsába pedig az még BCben volt ott talán az epic még yelentett is valamit nemúgy mint most!!
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:31 pm

peeknik aludjál szépen.

az hogy zöld az offhendje 1. kiafaszt érdekel ( friss karakter ) 2. nemmintha 1 nax 25 alatt nem lehetne fullos gearje. szóval nem ezt kell nézni

jó srác. gyorsan tanul. barmilyen játékba kezdett bele eddig mindig a toppig jutott ( pl CoD4 ) én ajanlottam neki ezt a játékot, es nemcsak azert szeretném ha
fel lenne véve mert hogy ismerem ,hanem mert tudom hogy aktiv, raiden tudna mindig lenni , az a 3-4 hét ami hátra van patchig böven elég ahhoz hogy
fasza geart szerezzen es mindent rendesen betudjon gemelni. valamint kitudja farmolni az enchanthoz a reput/repukat. ennyi a story

pár embert kerítettem már a guildnek és elég nagy részben beválltak. most Őt hoznám. köszi puszi
Vissza az elejére Go down
peeknick

peeknick


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:36 pm

Exwhyzed írta:
peeknik aludjál szépen.

az hogy zöld az offhendje 1. kiafaszt érdekel ( friss karakter ) 2. nemmintha 1 nax 25 alatt nem lehetne fullos gearje. szóval nem ezt kell nézni

jó srác. gyorsan tanul. barmilyen játékba kezdett bele eddig mindig a toppig jutott ( pl CoD4 ) én ajanlottam neki ezt a játékot, es nemcsak azert szeretném ha
fel lenne véve mert hogy ismerem ,hanem mert tudom hogy aktiv, raiden tudna mindig lenni , az a 3-4 hét ami hátra van patchig böven elég ahhoz hogy
fasza geart szerezzen es mindent rendesen betudjon gemelni. valamint kitudja farmolni az enchanthoz a reput/repukat. ennyi a story

pár embert kerítettem már a guildnek és elég nagy részben beválltak. most Őt hoznám. köszi puszi

ya gear kell havernak aki istenkirály volt CODban!Bocsesz hát akkor persze hogy alapneed!
Hát nem is tom mit gondoltam hogy beszóltam a zöld kék gearjére komolyan mekkora egy geci vagyok!!
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:42 pm

Officer vagy? nem, akkor meg mit bírálsz itt akárkit is?

offik eldöntik felveszik e. ha nem akkor nem ennyi
Vissza az elejére Go down
peeknick

peeknick


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:47 pm

Exwhyzed írta:
Officer vagy? nem, akkor meg mit bírálsz itt akárkit is?

offik eldöntik felveszik e. ha nem akkor nem ennyi

Ez a topik tuttommal azért van hogy a guildtagok is leírják véleményüket arról aki yelentkezik a Guildbe mert ugye mégiscsak mifogunk ezekkel az emberekkel yáccani!!!

De írhattad volna inkább azt hogy neszóyyábespanomnakköcsögmerletépemafeyedet ez hatásosabb lett volna lol! lol! !!!
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:50 pm

muszaly mindig belinkelni amit irtam?
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 6:08 pm

amugy meg nemakarok most itt összeveszni veled mert valahol igazad van

szóval.
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 6:40 pm

peeknick írta:
Nemtom biztos az armory lehet bugos vagy valami de ha yól látom neked zöld offhanded és zöld thrownod van ? flower
Zöld back encsant gemek se nagyon!
Biztos van itt haverod a Guildben de te nem érzed magad rosszul hogy ilyen geaerben írsz applit bármilyen Guildbe is ?
Nemtom nekem ha annó mikor yelentkeztem rég rég a Loknaradba ilyen Gearem van röhögve küld el Una a picsába pedig az még BCben volt ott talán az epic még yelentett is valamit nemúgy mint most!!

Érdekes Peek nekem is csak egy "haverom" volt itt amikor appliztam az pedig Tias volt. WoWos karrierem előtt én is 7 évig CSztem, 4 évig Q3-aztam, 2 évet UTztam. Amikor appliztam a guildbe akkor kék pvp resto gearem volt, mégis cementként vettek fel. SSCben még zöld/kék hc gearben futkorásztam és ott is kaptam az első epicemet és mégis az egyedüli "haverom" szavára vettek fel. Mondjuk talán most már rájöttek, hogy kár volt geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek

P.S. Az meg, h nem egy ulow volt fps játékokban a javára fog válni Ulduarban elhiheted, bár szerecsétlenségére most lett felvéve egy harmadik rugó szóval körülbelül esélytelen, hogy most bekerül.

Mindenesetre én szurkolok, hogy sikerül de ha esetleg nem még később is bekerülhetsz nem kell az első elutasítás után elkeseredni Smile
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 7:04 pm

gyuri %%!
Vissza az elejére Go down
peeknick

peeknick


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 7:07 pm

Az rendben van hogy haverom tudom hogy tudd yáccani stb! De azér ettöl függetlenítve csak mutatni kéne valami geart is emellé nem ?Mert azt nemhiszem hogy a zöld daggernél nincs yobb amit meglehet szerezni lvl 80ig bármelyik hcböl vagy akár normál instából vagy lehet craftoltani teljesen yó epic cuccokat "Titansteel Shanker pl" de azért az csak nevetséges hogy szinte gear nélkül yelentkezik ide valakinek a haverja és ez alapján felkéne venni!

Pláne így hogy rugóból most itt van hoost Shauny meg mostmár sesshou is!!!

Nemtom engem kurvára felbosszant mikor emberek ilyen gearben bepróbálkoznak a miénkhez hasonló Raidprogressű Guildekbe! Elhiszem hogy tucc yáccani meg ezek de ezt be is kéne bizonyítani azzal hogy kicsit yobban összeszeded a karidnak a gearjét ÖNÁLLÓAN sayát magadnak nempedig azt várod hogy mayd naxxból úgyis esik ha bekerülsz!!

Amúgy meg én se akarod veled összeveszni Ex de én ilyen hülye fasz vagyok és sosetudom befogni a pofámat!!! No
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 7:12 pm

peeknick írta:
Az rendben van hogy haverom tudom hogy tudd yáccani stb! De azér ettöl függetlenítve csak mutatni kéne valami geart is emellé nem ?Mert azt nemhiszem hogy a zöld daggernél nincs yobb amit meglehet szerezni lvl 80ig bármelyik hcböl vagy akár normál instából vagy lehet craftoltani teljesen yó epic cuccokat "Titansteel Shanker pl" de azért az csak nevetséges hogy szinte gear nélkül yelentkezik ide valakinek a haverja és ez alapján felkéne venni!

Pláne így hogy rugóból most itt van hoost Shauny meg mostmár sesshou is!!!

Nemtom engem kurvára felbosszant mikor emberek ilyen gearben bepróbálkoznak a miénkhez hasonló Raidprogressű Guildekbe! Elhiszem hogy tucc yáccani meg ezek de ezt be is kéne bizonyítani azzal hogy kicsit yobban összeszeded a karidnak a gearjét ÖNÁLLÓAN sayát magadnak nempedig azt várod hogy mayd naxxból úgyis esik ha bekerülsz!!

Amúgy meg én se akarod veled összeveszni Ex de én ilyen hülye fasz vagyok és sosetudom befogni a pofámat!!! No

Milyen progressű guild? A szerveren lévő összes guild 95%-a aki egész BCben mögöttünk volt most a Blizzardnak köszönhetően egy szinten, ha nem felettünk vannak... Majd Ulduar clear meg achizás után lehet róla szó, hogy "ilyen raidprogressű" guild
Vissza az elejére Go down
peeknick

peeknick


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 7:17 pm

Hát szar a content de azér ez egy kicsit túlzás!!
Meg mongyuk azt se értem hogy nála sokkal yobban gearelt embereket is szoktál elküldeni a picsába lásd az a Warlock aki nemrég yelentkezett ő meg ideírja hogy Ex a spanom és egyből tolod be neki a nyelvedet!!!
Őszinténszólva ezt se nagyon értem!!
NA MIND1

THE END!
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 8:09 pm

peeknick írta:
Hát szar a content de azér ez egy kicsit túlzás!!
Meg mongyuk azt se értem hogy nála sokkal yobban gearelt embereket is szoktál elküldeni a picsába lásd az a Warlock aki nemrég yelentkezett ő meg ideírja hogy Ex a spanom és egyből tolod be neki a nyelvedet!!!
Őszinténszólva ezt se nagyon értem!!
NA MIND1

THE END!

Olvásd már el azt az applyt meg ezt az applyt... Ég és föld a kettő nem tudom milyen seggnyalásról beszélsz.
Vissza az elejére Go down
hubyka

hubyka


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Budaörs

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 8:14 pm

srácok nyugi ne idegesítsétek egymást. majd eldöntik mi lesz vele.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:24 pm

Attól,h új kari még 1-2 dologra lehet enchantott rakni ,pl fegyora 50 ap sose árt meg a back is kb lofasz lecraftolni,sztem többet ér mint a zöld !
MEg ha komolyan akarsz játszani akkor még nekiállnék a válls enchant farmolásnak ,mert ahogy nézem nem tetted meg eddig !
MEg a szakmáid is kb szart se érnek pvere!
Vissza az elejére Go down
peeknick

peeknick


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:36 pm

Hát ez vicces hogy pont Yamu ért velem eggyet lol! !
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyKedd Ápr. 07, 2009 4:52 pm

ennyi.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyKedd Ápr. 07, 2009 7:25 pm

Ha igazad van egyet értek ,vagy eggyet ?? nem tom hogy kell írni Very Happy
van 3 rougénk akik elég aktívak,2 nagyon jól felszerelve,3. hoost ,de ő is most lett 80 ,és hát ő bcben bizonyított!
Meg Ferrárit szerelt Very Happy:D:D
2 rougénál többet úgy se látsz raiden,tehát sztem 4 az már felesleges mert raid érdek nem az,h felvéltva jöjjön mert neki ez neki az kell ,3 van ha egy hiányzik,akkor még mindig jó,olyan meg úgy se lesz,h mind a 2 hiányzik,de ezt ex te is megértheted,annak nem sok az értelmes,h casualban elvan,és csak disz .
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyKedd Ápr. 07, 2009 9:15 pm

ha nemveszik fel elmegy masik guildbe felszereli magát aztan majd ujra probálkozik egyszer ennyi. én nem görcsölök ezen meg semmi ilyen

egyébként meg én is szereltem Ferrárit Párizsban BMW-Ferrari-maserati-rolls royce szervizben . szereltem F430 at , Enzo-t és rolls royce phantom ot is szal lick my balls : afro Basketball cheers
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. EmptyKedd Ápr. 07, 2009 10:36 pm

Szia!

Hát szép hosszú flame lett az applytból.
Ne vedd magadra a rosszalló megjegyzéseket, nem neked szólnak, csak a nagyképűség pár emberben több mint kellene. Very Happy
Azt kell, hogy mondjam, ha egy két nappal előbb írsz talán, de így egy frissen felvett harmadig rugóval sajnos ugrott a lehetőség.

Köszönjük a jelentkezést talán majd ha változik a helyzet felénk illetve a te felkészültséged is.
További sok szerencsét.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty
TémanyitásTárgy: Re: HooDEDSHooTR jelentkezés.   HooDEDSHooTR jelentkezés. Empty

Vissza az elejére Go down
 
HooDEDSHooTR jelentkezés.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés
» jelentkezés
» Peddy - dps paladin
» Warlock jelentkezés
» jelentkezés lvl 80 prot. warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: