Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Peddy - dps paladin

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Peddyhealer




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptySzer. Május 20, 2009 7:53 pm

Karakter név: Peddyhealer
Faj: BE
Kaszt: Paladin
Betölteni kívánt spec: DPS
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 45nap (Ragnaroson másik karakteremel 31day)

Elöző kettő guildem: Eternal Twillight, Conspiracy. Azért léptem ki mert nemvolt online elég (normális) ember egy 25ös fős raidhez, elég gyatrán haladtunk U25-ben és vmi értelmesebb guildet keresek.

Prof: Encha - Herba, föleg pénzfarmolás céljából választottam, plussz egy alchemys segitségével raidekre flask-hez összetom szedni a matot és nemkell AHznom. (SProf: fullos cooking és fishing)
Armory link:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Peddyhealer

Referencia: -
Életkor: 18
Nem: fiu

HLI
Classic: -
TBC: grull, kara,(nemvolt rendes gépem osztoznom kelett tesóval ezért nemtudtam rendesen raideken lenni)
Wotlk: Naxx 10 és 25, EoE 10 és 25, Ulduar 10 yogg saronig(nemvolt meg), U25 kolagranig, (összes 5fős HC), OS25 2D

Kb minden nap ráérek föleg mivel itt a nyár, a heti 5raiden ittudok lenni vasárnaptol csütörtökig, esetleg 2-3hetente becsuszhat vmi program amit nemtudok kihagyni(kurvasok pia ingyé, haverokal).

Szeretnék egy U10ben és persze főleg U25ben progresselő guild tagja lenni, amiben a társaság is jó remélhetőleg.
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptyCsüt. Május 21, 2009 6:30 am

Peddyhealer írta:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Peddyhealer
Egy kicsit overhitelve vagy és az expertiseod fele annyi mint kéne. Az meg alap, h JC+BS-el jobban nézne ki mint most. Pénzt nem tudom mire akarsz farmolni de azt nem a raidelős karival kellene hanem egy alttal Smile

3v3 teamnév+++++++++++++

Peddyhealer írta:
Szeretnék egy U10ben és persze főleg U25ben progresselő guild tagja lenni
Mielőtt még probléma lenne belőle (volt hidd el), nálunk a 10-es nem progress szinten van véve. Akkor, ott és azokkal csinálod meg ahogy szeretnéd.
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptyCsüt. Május 21, 2009 9:02 am

Szia!

100 %-os támogatásom élvezed, de azért kötekednék is, nem értem azt a két str+stamis gemet (biztos lehet hasznosabbat rakni stami helyett még ha socket bonusra hajtassz is), valamint a vállas enchatot sem tudod honorálni, szeretjük a pvp geart, de nem raiden. Laughing

Most tényleg pár nap türelmet kérnék a végleges válaszig, pár dolognak el kell dőlnie guilden belül.
Értesítünk hamarosan, ahogy megvagyunk.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptyCsüt. Május 21, 2009 12:08 pm

Hu kazsu vigyázz jön a konkurencia! Nehogy a vizsgák a wow rovására menjenek ! XD
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptyCsüt. Május 21, 2009 1:40 pm

Erythema írta:
Hu kazsu vigyázz jön a konkurencia! Nehogy a vizsgák a wow rovására menjenek ! XD

Ezt már milliószor mondtam neki, hogy ő senkinek sem konkurencia hanem éppen fordítva, mindenki az övé Smile
Vissza az elejére Go down
Peddyhealer




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés   Peddy - dps paladin EmptyCsüt. Május 21, 2009 2:25 pm

A 10es raidek természetesen nekem is csak mellékesek én is 25öst tartom sokkal fontosabbnak a 10es csak mellékes pl péntek szombaton Smile, sajnálom ha ez félreérthető volt.

A 2db lila str+stami gem természetesen a metagemem miatt van(req. 2blue gem). Ezt nemtudom elekrülni és sztem az str+stami a legjobb hamár muszáj kéket raknom.

Az overhit expertisera annyi lenne a mentségem, hogy tudok a dologról de sajnos gear miatt nemtudom megoldani hogy meglegyen az expertise cap, kaja buffal probálom kitolni kicsit a dolgot, a hitre meg lehet akk nagy hiba volt de úgytudtam 263 a cap akk ezen javítani fogok.

PvP enchant vállason lelessz cserélve amint megvan a SoH repum ami még kis idő kérdése, sajna nemrég áltam csak neki, tudom hogy pve-re elég "illetlen" dolog egy pvp enchant de esetleg egykis időt kérnék ez ügyben.

A 2profomról is tudom hogy lehetne jobb, de amikor a karaktert kezdtem sajna nem gondoltam iesmire, amint tudom ezeket is lefogom cserélni BS+JC-re, amint megvan rá a keret.
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptyCsüt. Május 21, 2009 2:54 pm

Peddyhealer írta:
úgytudtam 263 a cap akk ezen javítani fogok.

Igen a cap az 8% illetve Wrathban már kilehet húzni 100%-ra így 9% de ez a 9% úgy jön ki neked, hogy 6% gearből+3% shadowpriest vagy moonkin debuff. Ha jól emlékszem retripalának sem kell több ennél te meg gearből már 10% felé jársz ez meg 4% fölösleg ami esetlegesen mehetne critre/expertisera/str-re

Peddyhealer írta:
A 2profomról is tudom hogy lehetne jobb, de
amikor a karaktert kezdtem sajna nem gondoltam iesmire, amint tudom
ezeket is lefogom cserélni BS+JC-re, amint megvan rá a keret.

A pénzt ne a profhúzásra tartogasd hanem fogj egy altot (vagy húzz fel egyet), vegyél neki epic flyingot és maxold ki vele a herbát+miningot és máris jó helyre ment az a 2-3k gold (többi meg bejön szintezés közben)
Vissza az elejére Go down
Peddyhealer




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptyCsüt. Május 21, 2009 4:25 pm

Thx, jestem Jurek az infot akk majd probálom belőni magamnak 6%ra(amint tudom és gear is megvan hozzá), jelenleg amugy 7,87% a gearböl a hitem.

A keretet profhoz nem teljesen pénzben értettem nemsokára lesz egy "altom" amivel tudok miningelni és azzal tudom majd rendesen huzni a JC-t. Ezt az altot úgymond testvérem húzza ő szokott az accal játszani délelőtt meg kora délután.
Vissza az elejére Go down
Peddyhealer




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: JC   Peddy - dps paladin EmptyPént. Május 22, 2009 10:49 pm

JC-t felhúztam.
Vissza az elejére Go down
Peddyhealer




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptySzomb. Május 23, 2009 11:47 pm

Vállas Enchant is javítva.
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin EmptyVas. Május 24, 2009 10:01 am

No!

Szívesen látunk, de azt tudnod kell 3 -an lesztek retrik, megpróbáljuk majd ugy alakítani, hogy mindenkinek jó legyen.

írj egy officerre invért. Üdv nálunk.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Peddy - dps paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peddy - dps paladin   Peddy - dps paladin Empty

Vissza az elejére Go down
 
Peddy - dps paladin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pennyroyal - Paladin tank
» Pendula - BE paladin (retri)
» Aurry - Retribution Paladin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: