Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Warlock jelentkezés

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Sukysa




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. May. 05.

Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Warlock jelentkezés   Warlock jelentkezés EmptyKedd Május 05, 2009 4:41 pm

Karakter név: Sukysa
Faj: Blood elf
Kaszt: Warlock
Betölteni kívánt spec: Affliction( De ha találok jobb dps talentot akkor váltok )
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 59nap 14óra

Előző guild/guildek: Hand of Blood
Miért léptél ki onnan?: A guild punyatt... 10es raidekre is pug kelett, és én raidelni szeretnék.

Szakmák: Engineer- PvP/ farmolás miatt, Tailoring Back enchant és a nadrág
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&cn=Sukysa&gn=Hand+of+Blood
Referencia: Gasaria, de vele rég beszéltem, régebben egy guildben voltunk ((BC közepe körül))
Életkor: 16
Nem: Fiú

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW: -
TBC: Kara, GL, Mag, TK(főboss kimaratt), SSC(csak főboss), BT(pár boss)

WotLK: Naxx 10/25, Malygos 10/25(25ösben még nemsikerült levágni mert a guild nem járt sikerel mikor énis ottvoltam XD, ez inkább 'szerencse' műve...)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Heti 5raidnap megfelelő-11ig illetve esetenként tovább is, kivéve ha valami kőzbejön.

Miért minket választottál?: Sok barátom/ismerősöm van itt, és új guild útán kell néznem a HoB-útán és LokNarad eszembejútott/hívtak az ismerősök. Ezen kivül voltam pár LokNaradosal instázni és jó volt.
Vissza az elejére Go down
Apo

Apo


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 15.

Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warlock jelentkezés   Warlock jelentkezés EmptyKedd Május 05, 2009 5:19 pm

Sukysa írta:
Karakter név: Sukysa
Betölteni kívánt spec: Affliction( De ha találok jobb dps talentot akkor váltok )

Jelenleg sem az Affliction a legjobb dps talent tudtommal.
Vissza az elejére Go down
Sukysa




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. May. 05.

Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Jelenleg sem az Affliction a legjobb dps talent tudtommal.   Warlock jelentkezés EmptyKedd Május 05, 2009 5:27 pm

Tényleg nem a legjobb, de számomra az Jobb dpst tolok vele mint Destro/demo illetve destro demo keverékel (4k+dps Afflival)
Vissza az elejére Go down
Apo

Apo


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 15.

Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warlock jelentkezés   Warlock jelentkezés EmptyKedd Május 05, 2009 6:28 pm

Amugy elég szép gear,gemeléssel néhány helyen nem értek 1et,az övnél badgeböl sokkal jobbat lehet kivenni:) És az a fegyó,chest igazán megérdemelne 1jobb enchantot.De persze nem én döntök ez csak egy saját vélemény! Sok szerencsét Smile
Vissza az elejére Go down
Sukysa




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. May. 05.

Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warlock jelentkezés   Warlock jelentkezés EmptyKedd Május 05, 2009 6:37 pm

Kösz :-) de mihez is ? XD rájöttem Very Happy az ővem amugy meg azért nem cserélem le mert akkor hit ratingel gondba vagyok :S ezért Dying curse már régóta pájázok vagy Malygos 10ből a staff de nem szeretnének esni...
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warlock jelentkezés   Warlock jelentkezés EmptySzer. Május 06, 2009 7:12 pm

Szia!

Szívesen látunk egy próbahétre, ha neked is jó így, ha mindkét fél elégedett utána is akkor rendben leszünk.

Magyarán üdv nálunk!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Sukysa




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. May. 05.

Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warlock jelentkezés   Warlock jelentkezés EmptyCsüt. Május 07, 2009 12:05 am

Kösz, de (sajnos) már nem aktuális, időközben találta magamnak egy másik klánt = ) Azért köszönöm a lehetősget.
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warlock jelentkezés   Warlock jelentkezés EmptyCsüt. Május 07, 2009 9:22 am

Ok!

Hát akkor sok szerncsét!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Warlock jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warlock jelentkezés   Warlock jelentkezés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Warlock jelentkezés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés
» jelentkezés
» Peddy - dps paladin
» HooDEDSHooTR jelentkezés.
» Burnursoul - Warlock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: