Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Aurry - Retribution Paladin

Go down 
SzerzőÜzenet
Aurry




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 14.

Aurry - Retribution Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Aurry - Retribution Paladin   Aurry - Retribution Paladin EmptyPént. Aug. 14, 2009 3:02 pm

Karakter név: Költözés után Aurry lenne
Faj: BloodElf
Kaszt: Paladin
Elsődleges spec: Retribution
Melyik spec-en milyen PVE tapasztalataid vannak:
Ez a kari A wotlkben cserélte le első karimat aki egy ork warrior tank volt BCben BT és SWP kivételéel mindenhol jártam mint tank akkor a retripala nem volt megfelelő dps de nem adom fel vele hiába a mostani 3.2es alakítás. Retriként a Wotlkben mindenhol jártam már
Played time: Warriorral 97 nap, Palával 79

Jelenlegi guilded: Validus
Miért szeretél eljönni?: Azon a realmen amin játszom a népesség folyamatosan fogy így egyedül a guildben csak magamnak köszönni nem vmi izgalmas
Korábbi PVE guildjeid?: Csak névváltozás volt a guild maradt ugyanaz Blackrain -> Pendulum of Doom, és jelenleg a Validus

Szakmák: Jewelcrafter Engieneer
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&n=Shematenel
Referencia: Sparki, Aargh, Cö, Merrow
Életkor: 24
Nem: Férfi

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW: Nincs, mire 60lettem már beköszöntött a BC
TBC: Minden kivéve BT és SWP (Warrior)
WotLK: Minden (Paladin)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: heti 4 nap biztos tudok lenni

Miért minket választottál?: A volt guildem több tagja is ide jött. És ők mondták h jó döntés volt anno lépni a venture co-rol

Miért válasszunk téged?: Nem szeretem az ilyen kérdéseket bármit írok rosszul jövök ki belőle inkább telefonálnék v kérdezzük meg a közönséget Smile
Vissza az elejére Go down
 
Aurry - Retribution Paladin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Peddy - dps paladin
» Pennyroyal - Paladin tank
» Pendula - BE paladin (retri)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: