Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Bitterblood Warrior Apply

Go down 
+2
Erythema
Collezioni
6 posters
SzerzőÜzenet
Collezioni




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptySzer. Május 20, 2009 11:59 pm

Karakter név: Bitterblood
Faj: Tauren
Kaszt: Warrior
Betölteni kívánt spec: Arms v tank
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (Aktuális karakter és esetleg korábbi komolyabb main külön) Bitterbloodal 61 nap, volt egy Allys warriorom is azzal körübelül 120 nap és egy UD magem azzal kb 40 nap

Előző guild/guildek: Ezen a szerveren Delusion, Eternal Twillight, Conspiracy
Miért léptél ki onnan?: Emberhiány

Szakmák:(Miért ezeket választottad? - Esetleges meglévő ritka receptek, ha még van ilyen WotLK-ben) BS / Mining (maxos) Fishing / Cooking (maxos)
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Bitterblood ez a dps gearem éppen de ez egy kicsit gyenge mert csak ezt tudtam össze szedni mert eddig tank voltam
Referencia: (Itt Lok'Narad tagokat adhatsz meg, akik ajánhatnak téged és kerezskednek is érted ha kell - ergo ne addj meg olyat akit csak onnan ismersz, hogy nem küldött el a 'csába, mikor goldot kértél lvl 20-on!) nincs ismerősöm
Életkor: 22
Nem: Férfi

Részletes HLI tapasztalat: (Ha nem az aktuális karaktereddel, akkor mivel, milyen szeerepben healer, tank, etc.. FONTOS, ha BC-ben vágtál AQ 40-et az nemszámít, akárcsak ha Lich Kingben mondjuk BT-t!)
Vanília WoW: Tanként ( ZG, Aq20, MC, BWL és egy kicsi AQ 40 sajnos Naxx kimaradt Sad
TBC: dps(warrior/mage) és tank Kara, Magh, Grull, SSC, TK, BT, Sunwell kimaradt Sad
WotLK: Naxx 10-25, OS 10-25 (sajnos 3 saris nem volt Sad ), Maly 10-25, Ulduar 10 Mimironig Council és Ignis kihagyásával, Ulduar 25 Levi, XT, Razor

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Raidjeink 19:00-tól kb 24:00-ig tartanak.) Lehet itt bukom de én 4 napot tudnék vállalni egy héten

Miért minket választottál? Szeretnék egy jó progressel rendelkező Guild tagja lenni és persze egy jó társaságé!
Vissza az elejére Go down
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 12:53 am

szija!
Emlékszem rád, blaze mesélt rólad eternal twilightból. Mondta, hogy panaszkodsz az agróra. Már akkor is mondtam neki, h sztem mi a gond, de vszinu nem mondta neked. Sry, h a prot ágba ugatok bele, csak tankolni láttalak, és itt (persze ha felvesznek, és tanknak) nem kérhecc fight közbe MD-t meg szalvát (pontosabban nem építhecc rá) Szal azt a prot talentet kukába, 15-5-51re állj rá, gliphek ugyancsak kuka, felesleges a shield wallt és a last standet erösíteni, 1 fight alatt ugyse tolod 2x, hacsak nem SW+LS el indítasz ami=loosing agro. Hit+expertise meg 1 jó zongora csodákra képes tps ben.

Sok sikert az applyhoz!
Vissza az elejére Go down
Collezioni




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 9:17 am

Szia!

Igen beszélgettünk erről Blazzel szal említette de akkor problémák voltak már az Eternallal és raidek nemigazán voltak ezért nem nagyon törődtem a prot gearel inkább a dps-el. Ha tanként tudnék csatlakozni hozzátok akkor természetesen változtatok a glipheken és a talenton.
Vissza az elejére Go down
Little Angel




Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 08.

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 10:08 am

hat inkabb 5-15-51 raidre, amugy meg miert ne kerhetne md-t ? 4 hunterrel jarunk raidre, meg minden dps.nek van agro csokkento skillje ^^

EDIT: azt modnta blaze, hogy annyit wipeolunk, hogy egy paltesnek 500g a napi javitas ? Very Happy
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 10:22 am

Little Angel írta:
hat inkabb 5-15-51 raidre, amugy meg miert ne kerhetne md-t ? 4 hunterrel jarunk raidre, meg minden dps.nek van agro csokkento skillje ^^

EDIT: azt modnta blaze, hogy annyit wipeolunk, hogy egy paltesnek 500g a napi javitas ? Very Happy

Dual Spec és 15/5/51+5/15/51, szóval mind a kettőtöknek igaza van... de ha a tank az offgearje akkor inkább 5/15/51
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 11:10 am

Részemről amennyit én értek a warriorhoz, ez az 5-8-58 (minimális eltérésekkel prot ágon csutka ugyan ez volt a warrimnak) teljesen ideális raid körülményekhez, ergo nem értem min folyik a vita. A major glypheket valóban fel lehetne frissíteni valami hasznosabbra.

Magáról az applyról, backen chesten nincs enchant ezeket gyorsan illenék pótolni egy apply elött, ettől függetlenül nekem tetszik a jelentkezésed összességében (prot geared is látni kellene majd), de ugyan azt kell írnom mint egy másik jelentkezőre, pár nap türelmet kérnénk, bizonyos dolognak el kell dőlnie guilden belül mielött véleges választ tudunk adni.

u.i. Ha számítunk is rád csak úgy tudunk, hogy dual speccel közlekedsz és mind2 gear maximálisan legyen felszerelve (értsd gemek enchant+flaskból is 2 fajtát kell majd magaddal hordani), ha ezt nem tudod vállalni jelezd kérlek.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Collezioni




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 11:27 am

Hali!

Oups bocsesz a két enchant miatt potolom természetesen Smile pótolok és javítok mindent és persze a dual dolog és a két féle flask sem probléma! Persze várok a válaszra. Előre is köszönöm!

Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 11:28 am

Kéne valami Warri,mert nem poén,h nincs egy se raiden!
Biztos jó valamiért a warri tank is ,szóval nem ártana egy végre,meg dps se rossz add buffot!
Tank gearod nem láttam,dps szódával elmegy!
Vissza az elejére Go down
Erythema

Erythema


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 17.
Age : 37

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 12:01 pm

Persze hogy jó, shauni tudná részletezni Smile szánder+rend

Szal akkor mondta blaze, sztem ugy tuti jó lesz! Hajrá
Vissza az elejére Go down
Little Angel




Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 08.

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyCsüt. Május 21, 2009 12:55 pm

imp demo es commanding miatt 5-15-51, spellreflectnel hasznosabb szerintem
Vissza az elejére Go down
Collezioni




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. May. 20.

Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply EmptyVas. Május 24, 2009 1:25 am

Hello!

Visszavonom a jelentkezést!!

További sok sikert a játékban, Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bitterblood Warrior Apply Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bitterblood Warrior Apply   Bitterblood Warrior Apply Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bitterblood Warrior Apply
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sauk apply
» Playa apply
» Rakhoncatlan DD warrior
» Dühkitörés Orc/Warrior
» Prot warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: