Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Pyrohunter-Mage

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Pyrohunter




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 23.

Pyrohunter-Mage Empty
TémanyitásTárgy: Pyrohunter-Mage   Pyrohunter-Mage EmptyPént. Júl. 03, 2009 1:06 am

Karakter név: Pyrohunter
Faj: Undead
Kaszt: Mage
Elsődleges spec: Fire (Pve)
Másodlagos spec: Frost (Pvp)
Melyik spec-en milyen PVE tapasztalataid vannak: Fire- Pvezni wotlkban csak ezzel pveztem eddig
Played time: 138days , 13hours, 14 days 1 hours 80on (Wotlkban sok idöt kihagytam érettségi meg ilyenek miatt ezért ilyen kevés)

Jelenlegi guilded: Vexillum
Miért szeretél eljönni?: Igazából casualnak vettek be ide mert az egyik taggal arénáztam
Korábbi PVE guildjeid?: Coma-elég sokáig Loknarad- inaktivitás miatt mentem el innen mert 1 ideig nem wowoztam
Szakmák: Herba/Enchanting
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Pyrohunter
Referencia: Springfield (Midday)
Életkor: 19
Nem: Férfi

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW:Coma-val MC-BWL-AQ40
TBC:Loknarad-dal BC-s raidek
WotLK:Wotlk-ben HC Naxx végig/HC OS/HC VOA , Noraml Ulduar mimironig HC Ulduar 4boss

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: nagyon nem vagyok korlátolva igy sok idöm van igy csak nyaralás vagy havonta 1-2-szer IRL miatt nem tudnék Raidre jönni
Miért minket választottál?:Már voltam tagja BC-ben ennek a társaságnak meg pár embernek elötte is és szerettem ott lenni, aztán abba maradt a wow számomra, de most ismét vissza szeretnék térni a kicsit komolyabb PVE világba és persze természetesen van pár jó ismerös akikkel szivesen játszanék

Miért válasszunk téged?:Sokan ismernek ami lehet elöny de egyben hátrány is, de a beilleszkedés könnyen menne és mivel már játszottam veletek nem lenne tul sok gond mivel ismerem hogy mennek a raidek.
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Pyrohunter-Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyrohunter-Mage   Pyrohunter-Mage EmptyPént. Júl. 03, 2009 9:07 am

Pyrohunter írta:
Referencia: Springfield (Midday)

Jah értem, nálad akkor az egész BCs bagázs nem ref.
Vissza az elejére Go down
xava

xava


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 24.
Age : 35
Tartózkodási hely : Vasvár

Pyrohunter-Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyrohunter-Mage   Pyrohunter-Mage EmptyPént. Júl. 03, 2009 11:04 am

Gyur írta:
Jah értem, nálad akkor az egész BCs bagázs nem ref.
l2r gyurikaaaaa Smile
Pyrohunter írta:
van pár jó ismerös akikkel szivesen játszanék
Focus magic NEED!!! szal vote yes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Pyrohunter-Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyrohunter-Mage   Pyrohunter-Mage EmptyPént. Júl. 03, 2009 12:23 pm

Mit l2r? Abból a több mint 40 BCs emberből is itt van most legalább 30 akkor az mind referencia.
Vissza az elejére Go down
Scooter




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 15.

Pyrohunter-Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyrohunter-Mage   Pyrohunter-Mage EmptyPént. Júl. 03, 2009 2:24 pm

Nini regi kollega Very Happy

xava lol!

nem kell nyalni nincs Focus magic ...



Reszemrol 2 dolog :

a, Enchanting ....
b, fegyoenchant (vagom en hogy nem az igazi a mostani, de akor is ha mar ulduarba mesz/jossz)
Vissza az elejére Go down
xava

xava


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 24.
Age : 35
Tartózkodási hely : Vasvár

Pyrohunter-Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyrohunter-Mage   Pyrohunter-Mage EmptyPént. Júl. 03, 2009 3:19 pm

jestem Jurek írta:
Mit l2r? Abból a több mint 40 BCs emberből is itt van most legalább 30 akkor az mind referencia.
still l2r
Vissza az elejére Go down
inspiro




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. May. 25.

Pyrohunter-Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyrohunter-Mage   Pyrohunter-Mage EmptySzomb. Júl. 04, 2009 9:15 am

Szerintem 15,48+3% hit kicsit sok (+3% esetleges raidbuff). A 300as enchanting meg elég érdekes, remek prof ugyan, de azért illene 400ig elvinni gyűrű enchant miatt, gondolom mostanában vetted és nem volt még időd felhúzni. Yogg-hoz kissé alulgearelt de egyébként rendben van. A focus magic miatt írkálóknak meg nem kell aggódni, mivel FFB builden nincs is kitéve magától értetődően.

Akinek esetleg hiányzom (vagy a mage kaja hiányzik vagy az intellectbuff), annak szólok, hogy nem túl kellemes IRL okok miatt hiányzom, várhatóan jövő héten sem nagyon fogok tudni lenni, talán utána.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pyrohunter-Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyrohunter-Mage   Pyrohunter-Mage Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pyrohunter-Mage
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Grundolf - mage
» Fekuszka - Mage
» Keelthas - Mage
» Shadrost - Mage
» Inspiro - mage

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: