Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Keelthas - Mage

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Keelthas

Keelthas


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 09.

Keelthas - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Keelthas - Mage   Keelthas - Mage EmptyHétf. Feb. 09, 2009 10:51 pm

Karakter név: Keelthas
Faj: Blood Elf
Kaszt: Mage
Betölteni kívánt spec: dps XD
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 39 nap (van több karim is de azok alacsony szintűek)

Előző guild/guildek: Blackout HUN, Elite of Honor
Miért léptél ki onnan?:
A Blackout megszűnt mert sokan abbahagyták, egy idő után a GM feloszlatta. A jelenlegivel (eoh) az a bajom hogy az emberek egy része nem jön időre, vagy fel sem készülnek, dkp-t se tudunk használni mert kb állandóan kell hívni pugokat is, stb (akik elviszik a t7.5-öt...)

Szakmák: Herb + Alchemy.
Azért ezeket választottam mert gondoltam casterként majd jól jön ha magamnak csinálom a potionöket, valamint így radiekre is biztosítva van hogy ne kelljen venni AH-ban. Ritka recept szerintem nincs.Smile

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Keelthas
A talentról annyit hogy tudom kb majdnem mindenki frostfire, nekem egyszerűen csak nem tetszik az a spec. Jelenleg 25ös raideken kb 3500-3800dps.

Referencia: szerintem nincs

Életkor: 25
Nem: férfi

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW: akkor még nem játszottam
TBC: azokat is már 70 fölött csináltam, tudom hogy ez gázul hangzik, sajnos nem tudok ezzel mit csinálni, tavaly kezdtem el játszani.
WotLK: VoA10/25, OS10/25 (twilight még nem sikerült) Naxx10 végig, Naxx25 kb félig, Malygoson még nem voltam.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: minden nap fent vagyok, bár mostanában elég sok a munkám, heti 3-4 raid simán belefér, lehet több is.

Miért minket választottál?

Szeretnék végre egy jó guild tagja lenni ahol lehet haladni, rólatok már többször is hallottam.
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Keelthas - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keelthas - Mage   Keelthas - Mage EmptyKedd Feb. 10, 2009 12:08 am

Keelthas írta:

Betölteni kívánt spec: dps XD

Azért a frostot mellőzzük.
Vissza az elejére Go down
Keelthas

Keelthas


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 09.

Keelthas - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keelthas - Mage   Keelthas - Mage EmptyKedd Feb. 10, 2009 12:19 am

Ja a frost nem jó raiden, nagyon gyenge. Az arcane szerintem jó, nekem eddig bevált. A fire csak azért nem tetszik mert lassú, unalmas, de ha kell akkor lehetek akár fire is. Persze csak raiden XD
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Keelthas - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keelthas - Mage   Keelthas - Mage EmptyKedd Feb. 10, 2009 1:24 am

Fel vagy véve!

De a próbaidő nem garancia, ahova flaska kell oda hozni kell, éjfélig maradni raiden, ha kell, enchantok, stb...

Üdv nálunk!
Keress meg egy officert in-game!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Keelthas

Keelthas


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 09.

Keelthas - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keelthas - Mage   Keelthas - Mage EmptyKedd Feb. 10, 2009 1:28 am

Köszönöm:)

Soha nem léptem le raid befejezése előtt, és flask of the frost wyrm FTW! XD Amúgy a cookingom 1 Razz

cya ingame Razz
Vissza az elejére Go down
gimi




Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 03.

Keelthas - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keelthas - Mage   Keelthas - Mage EmptyKedd Feb. 10, 2009 1:35 am

20 penés gemet cseréld ki a fejesben, pve-ben sajnos semmit nem ér, valamint vállasra jobb lenne egy Sons of hodir repus enchant, akár reveredes. Gearrel más baj nincs. Talenttel nincs gond, bár 1-2 pontot megváltoztatnék a helyedben, persze ez már csak ízlés kérdése.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keelthas - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keelthas - Mage   Keelthas - Mage Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keelthas - Mage
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Grundolf - mage
» Fekuszka - Mage
» Shadrost - Mage
» Inspiro - mage
» Newneo Mage

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: