Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Shadrost - Mage

Go down 
+2
Yamucha
Csirke
6 posters
SzerzőÜzenet
Csirke




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 11.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 3:12 pm

Karakter név: Shadrost
Faj: Undead
Kaszt: Mage
Betölteni kívánt spec: DPS
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 60 nap total time, 10 nap @ 80

Előző guild/guildek: Pre-BC: Lighting's Blade-n R7 (Ruthless Seven); jelenlegi: Vexillum
Miért léptél ki onnan?: 1: feloszlott; 2: nincs meg a megfelelő morál

Szakmák: Herbalist & Alchemist 450/450: Flaskek általi pénzszerzés, valamint guilden belüli support
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Shadrost
Referencia: Sesshou (előző guild társ)
Életkor: 19
Nem: férfi

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW: MC & BWL full (többi kimaradt, mivel abbahagytam a játékot a guild feloszlása után)
TBC: teljesen kihagytam az egész content-et, csak átfejlődtem Outland-en, mikor kijött a Lich King
WotLK: OS3D-n kívül full cleared

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Heti 3 raidet biztos tudok teljesíteni, de ez tényleg csak a minimum. Ezen kívül elég időt töltök farmolással + egyebek

Miért minket választottál? Részben azért, mert mint az említett ismerősömnek is sikerült felvételt nyerne, valamint örülnék, ha újra tudnám érezni azt, amit annó éreztem MC és BWL contentek végigwipeolásakor. Nincs is annál jobb, mint amikor sikerült megölni 1 bosst több órányi próbálkozás után. Smile

Végszó: MC-t és BWL-t nem akkor takarítottuk ki, amikor már volt naxx, hanem amikor azok voltak a csúcs insták.

Best regards,
Takács Róbert a.k.a. Csirke
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 6:24 pm

Szakmák mondjuk nem pont main karakter specializáltak,de hát sokakat jobban érdekel,h legyen pénze,mint ,h teljesen fuul legyen amit csinál!
Vállas Enchantnak nekiállnék repuzni ,mert az nem árt ha van !
Amúgy geci sok a hited ,abból sztem bukhatnál spell powerre ,mert az meg kevéske!
Különben korekt viszonylag a kari!
Vissza az elejére Go down
Csirke




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 11.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 6:45 pm

A szakmákból kihagytam a cookingot, szal tudok csinálni disznót meg hasonló finomságokat. Szal ilyen téren szerintem raid-ekre készen állok, mivel tudom biztosítani magamnak a megfelelő minimumot. Mondjuk nem tudom, hogy mennyien húznak fel csak azért JC-t meg Enchanting-ot, hogy legyen szupergemük meg full enchantjuk, de szerintem nem túlnyomóan. Hit-ről csak annyit, hogy sokaktól hallottam: 17% nem árt, ha van. Lehet, hogy elég a 15%, ami nekem most van, az SP-m meg tényleg nem túl sok, de tény, hogy hiányzik még kb 4-5 epic. A 2 trinket az vicc, ami nálam van, Dying Curse-t már vagy 4x vitték el előlem Sad
Son of Hodir repu meg folyamatban, ma is vettem 200 Relic-et, próbálom olyan gyorsan ahogy időm/goldom engedi.

Amúgy köszi, részben majd javítok ezeken a dolgokon.
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 7:14 pm

Szia!

Engem speciel az érdekelne, hogy miért van tesco-s enchant a cucciad felén?
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Csirke




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 11.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 7:41 pm

Phrue írta:
Szia!

Engem speciel az érdekelne, hogy miért van tesco-s enchant a cucciad felén?

Szia,

úgy gondoltam, hogy amíg nincs meg adott cuccból a top3, vagy uram bocsá' a legjobb, ami jelenleg van a játékban, akkor inkább megvárom, hogy meglegyen, és majd arra felrakom a legjobb enchantot. De ha ez a kizáró ok, még a héten lecserélem az összeset.
Vissza az elejére Go down
Keelthas

Keelthas


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 09.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 8:16 pm

Most nem azér de yamunak igaza van, gearből van 15.4% hited, és kapsz 3%-ot a precision talentből.
A trinketekről meg annyit hogy pl 40 emblem of heroismért már kivehetted volna a Sundial of the Exiledet, az majdnem olyan jó mint a Dying Curse.
Vissza az elejére Go down
Csirke




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 11.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 9:07 pm

Keelthas írta:
Most nem azér de yamunak igaza van, gearből van 15.4% hited, és kapsz 3%-ot a precision talentből.
A trinketekről meg annyit hogy pl 40 emblem of heroismért már kivehetted volna a Sundial of the Exiledet, az majdnem olyan jó mint a Dying Curse.

Ez kicsit kínos, mert arról totál megfeledkeztem. De köszi hogy mondtad, már be is cseréltem. Valamint a vállas enchanton kívül is lecseréltem a tescosokat, holnap szerintem már lehet majd látni.

Lenne egy kérdésem: mennyi 1 mage-nek a hitcap? Mert én nekem tényleg kb mindenki mást mond. Lecseréltem 2 hit gemet 2 sp-re, és vettem még 1 3. sp-set is, de azt még nem raktam be. Most van 295 (11,25%). Lecseréljek még egyet, vagy így már oké?

Előre is köszi.
Vissza az elejére Go down
Keelthas

Keelthas


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 09.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 11:29 pm

17% a hitcap. Elvileg 14% is elég ha van a raidben shadow priest.
De pl Ulduar10-ben nem biztos hogy mindig lesz, stb.
Nekem megvan a 17% de nekem könnyű volt mert arcane-n 6%-ot ad a talent.
Az pedig hogy "majd ha lesz jobb cuccom akkor lesz jobb enchant" az olyan hogy
mindig a legjobbra kell törekedni, ha most jobb enchantod van akkor jobb lesz a dps-ed,
és valszeg hamarabb jutsz majd jobb cuccokhoz is stb. De ez csak az én véleményem.
Amúgy az elitist jerksen sok hasznos infót találsz.
Vissza az elejére Go down
Csirke




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 11.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptyVas. Ápr. 12, 2009 12:07 am

Keelthas írta:

Az pedig hogy "majd ha lesz jobb cuccom akkor lesz jobb enchant" az olyan hogy
mindig a legjobbra kell törekedni, ha most jobb enchantod van akkor jobb lesz a dps-ed,
és valszeg hamarabb jutsz majd jobb cuccokhoz is stb. De ez csak az én véleményem.

Egyébként ezzel maximálisan egyetértek. Csak én hajlamos vagyok mindenben - legfőként IRL - a legoptimálisabbat választani. Tehát ár/teljesítmény, jelen esetben. Hetente elkölteni több 100, netán 1000g-t (ha phat loot van Smile ) új és új enchantokra, közben meg lehet oldani fele annyiért, és a teljesítménynek csak 20%-át bukom kb. Mondom ezt 1 elég jól kereső proffal, ami manapság egyáltalán nem keres jól, na mind1. A lényeg, hogy értem, és javítottam ezeken. Kivétel ez alól a chest +10 all stat és a cloak +23 haste (ezekre most nincs pénzem).
Vissza az elejére Go down
Placeboo

Placeboo


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Itthon a gép előtt

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptyVas. Ápr. 12, 2009 12:51 pm

Keelthas írta:
17% a hitcap. Elvileg 14% is elég ha van a raidben shadow priest.

Csak annyit, hogy 17% a teljes hitcap, 3%van mage-nek talentből és 3% paptól. szal 11%elég(290hitrating)
Vissza az elejére Go down
Exwhyzed

Exwhyzed


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptyVas. Ápr. 12, 2009 10:44 pm

optikáll te vagy ez a placeboo?Very Happy.d:
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 4:34 pm

Hát köszönjük a jelentkezést, de van elég mágusunk a guildben, ezért sajnos el kell utasítanunk a jelentkezésed.

Sok szerencsét a továbbiakhoz.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Shadrost - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shadrost - Mage   Shadrost - Mage Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shadrost - Mage
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Newneo Mage
» Pyrohunter-Mage
» Grundolf - mage
» Fekuszka - Mage
» Keelthas - Mage

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: