Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Newneo Mage

Go down 
+7
Merrow
Wynona
Whitehunter
Phrue
Gorom
Hadrial
Newneo
11 posters
SzerzőÜzenet
Newneo




Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 19.
Age : 35

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyHétf. Május 18, 2009 7:34 pm

Karakter név:Newneo
Faj:Blood Elf
Kaszt:Mage
Betölteni kívánt spec: Dps (20/51/0)
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: 75Nap 29Napja 80 as
Előző guild/guildek: Sentenced, LokNarad
Miért léptél ki onnan?: Kirugtak mert olyan mondtam és irtam amit én se gondolhatam komolyan és ezt sajnálom és meg bántam elnézést.
Sad Embarassed
Szakmák: Enc 460 / Tail 450
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Newneo
Referencia:Morcos, Csuhás, Penny, Csigecina, Spartas, Ghost... stb ...
Nem:Férfi
Kor:20
Raid Tapasztalat:
Vanília WoW: AQ20/40 , MC, stb ...
TBC: TK , SSC ,BT , SWP, stb
WotLK: NAx10/25 OS10/25 EOE 10/25 Ulduar10/25 VOA10/25
Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Kb 16:00 tol 24:00 ig minden nap
Miért minket választottál: jó közösség feltételezem, jó progress, jó hangulat
Amit tudok nyujtani : Raiden maximális oda figyelés és mindenben segitség nyujtás stb ...
Vissza az elejére Go down
Hadrial




Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyHétf. Május 18, 2009 7:52 pm

Beszélek az officcal.
Egy kérdésemre adj választ.
Ezt egy másik applyba írtad:
"Előző guild/guildek:Sentenced/LokNarad/
Miért léptél ki onnan?:kirugtak mert nem egyezet a nézetunk sok mindenben és már én is kiakkartam lépni mert csak Ulduar 25 volt a progress de az is Thorimnál elakadt kb 2 hete ..10 es nem is ment."
Ha már úgy is ki akartál lépni,akkor most mi ez a változás?
Illetve Ulduar 25 marad is a Progressen.
Napokban adunk választ.
Vissza az elejére Go down
Gorom




Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 20.
Age : 31

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyHétf. Május 18, 2009 8:07 pm

Neo asd Basketball
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyKedd Május 19, 2009 10:02 am

Szia!

Én csak annyit kérnék, hogy azt mond meg, miért vennénk vissza és hogy te miért szeretnél vissza jönni? (Dead által leírtak alapján nem nagyon értem).
Plusz személyes ellenvetésem az a flegma viselkedés és nemtörödömség "Nem mentem le magam olyan raidre ahol csak a wipe van, loot meg semmi."

Ha le tudsz írni normális indokokat beszélhetünk róla, talán.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Whitehunter

Whitehunter


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 11.
Age : 38

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyKedd Május 19, 2009 12:58 pm

"Nem mentem le magam olyan raidre ahol csak a wipe van, loot meg semmi." Úgy emlékszem hogy esett neked ulduar 25-be loot, ahol mi csak wipeolunk,
"Én csak annyit kérnék, hogy azt mond meg, miért vennénk vissza és hogy te miért szeretnél vissza jönni?" A flegma kölköket sehol sem látják szivesen és jól haladunk ulduarba, persze hogy vissza akar jönni.
Vissza az elejére Go down
Newneo




Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 19.
Age : 35

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyKedd Május 19, 2009 1:08 pm

Nem fogom magam 26x is elismételni Merrowal fél napot beszélgetunk errol az elmult 3 napban mindegy akkor szarjatok le ugy sem kell neketek Mage eleg az a egy darab main ami a guildben és mi az hogy " ahol mi csak wipeolunk, " Én is itt voltam minden wipon azt szerdán azt látom olyan van invelve aki még ini stb mert ö szerdán képes volt feljönni és pár emberel meg segitetunk Merrownak az altokat gearelni és elkéstunk 2 percet és nem kaptunk invet de egy officer se áldozná felmagyát hogy ö most nem megy inkabb valaki más a kinek jobban kell a gear Merrow a legjobban gearelt Priest Csuhás ás Ghost sehol nicsen hozá képest mind egy ugy látam kurvára nem akkartok a Guildben látani akkor tessék sziveséget teszek ezzel a kommentel ugy is meg sértődik majd mindenki azt jönnek az anyázások oltogatások stb és igazam is lesz ... ezt szeretétek volna ugy is hogy nel egyek bent a ujra a guildben ez egy nagyon jo indok lesz... Sok sikert a tovább raideken ! Sziasztok
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyKedd Május 19, 2009 2:01 pm

"stb és igazam is lesz"

Hogyne, még neked áll feljebb. Mikor beléptél ide elfogadtál nem egy szabályt a guild vezetésével kapcsolatban, vagyunk 5en kik meghozzák ezeket a szabályokat, hát ugy alakult h nem tartottad be, és ahelyett hogy befogtad volna a pofád, még nekiállsz pattogni, fogd fel nyugodtan mint egy munkahelyet, ha esetleg már volt részed olyanban. Rossz referenciával távoztál innen, ez meg is marad utána is, föleg ezután a megnyilvánulásod után.
Vissza az elejére Go down
Merrow

Merrow


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 08.

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyKedd Május 19, 2009 2:20 pm

Azt altokat geareltünk rész még mindig úgy néz ki neo h pennynek mentünk dps geart szerezni de mind1.

A messze legjobban gearelt priest titulust is vissza utasítanám mivel sztem ghost van olyan jó gearben mint én ha nem jobban.

Én is megkaptam a magamét akkor mikor késtem az invről mert naxban voltunk. Csak a különbség kettőnk között az h én belátom h igaza volt a többi officernek mikor haragudtak rám a késés miatt és nem sértődtem meg. Pedig hidd el h kaptam én is hideget-meleget. Mivel Voa után ulduár következett ezért kellett még egy healer a raidbe. Ezért lettem én invelve nem pedig azért mert officer vagyok, hanem mert nem volt más. Erről ennyit.

Amúgy elég gusztustalan ez a megnyilvánulásod azt még hozzá kell, hogy tegyem. Ahova jelentkezni fogsz remélem jobban kiszolgálják majd az ízlésed. Sok sikert a továbbiakban
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyKedd Május 19, 2009 2:30 pm

Elolvasva a hozzászólásod, nagyon-nagyon örülök, hogy nem vettünk vissza feltétel nélkül. Nemtudom minek írtad ezt az applyt egyáltalán semi nem igaz abból, hogy megbántad amit mondtál, bla-bla.
Remélem én is, hogy találsz magadnak egy megfelelő guildet, ahol bármit megtehetsz és kapod a lilát!

Sok sikert!
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
tetris

tetris


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 06.

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyKedd Május 19, 2009 4:29 pm

Nem akarok kötekedni, de a reapplyd után ez a legutolsó hozzászólás azért...picit magáért beszél...
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptyKedd Május 19, 2009 8:06 pm

Nyúnyeó tudnád nekem hányszor volt ilyen jellegű problémám BCben, vagy 10x kiléphettem volna Smile Mondjuk téged kirúgtak de az olvasottak függvényében ezen nem csodálkozom. Mindegy, majd kinősz belőle. Nekem is sikerült neked is menni fog.

Egy dolog amit biztos éreztél az az volt, hogy "bezzeg én 2-3. tryra tökéletesen tudom a taktikot, ezek miatt meg itt wipeolunk 3 napja". Ez is megtörtént már sokunkkal és képesek voltunk voltunk túllépni ezen (itt leginkább a régi motorosokra gondolok). Ez sajnos egyéni probléma ebben nem tudunk neked segíteni. Elkerülhetetlen, hogy valakinek ne kelljen életében egyszer ezeket a dolgokat elrendeznie magában.

Ha egyszer szembekerülsz ezekkel, az nem jelent megoldást, hogy elmész más guildbe mert ezek a problémák úgyis veled mennek oda is (ismételten megjegyezném, tudom, hogy kirúgtak nem te léptél ki csak mivel nem éppen a megfelelő módon válaszolgattál a dolgokra ezért még annak az esélyét is elvesztetted, hogy visszavegyenek és ebben a társaságban tudjál javítani magadon [már ha számított neked egyáldalán valamit de ezzel nem a régi társaságra gondolok]).
Vissza az elejére Go down
Merrow

Merrow


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 08.

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptySzer. Május 20, 2009 12:04 am

4. Milyen guildekben voltál és mért léptél ki onnan?
Sentenced, Loknarad, Mert csak Ulduar 25 megy 10 esbe csak officer általösszededt elite csapat megy folyamatosan az emberek hozzá állása a Hc instákhoz és egyéb (Nax,Os,EoE Dungenek ) kb a 0-al egyenlö mindenki szarik mindenbe csak a 25 ös legyen.

Sok sikert a deep strike-hoz neo. Azt gondolom nem tudják milyen körülmények között távoztál Sad Tippre nem is fogják.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptySzer. Május 20, 2009 12:12 am

4. Milyen guildekben voltál és mért léptél ki onnan?
Sentenced, Loknarad, Mert csak Ulduar 25 megy 10 esbe csak officer általösszededt elite csapat megy folyamatosan az emberek hozzá állása a Hc instákhoz és egyéb (Nax,Os,EoE Dungenek ) kb a 0-al egyenlö mindenki szarik mindenbe csak a 25 ös legyen.

Ezekután szerintem semmi helyed nincs itt jó vagy ott ,legalább nem kell hallgatni a sírásod ,h az altoddal mennyünk hcba ,naxba stb amihez senkinek nincs semmi kedve!

10est meg old meg magad végig wisperelted volna az embereket akiket akarták volna ,h mikor jó,akkor lett volna ,ennyi!
Vissza az elejére Go down
Scooter




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 15.

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptySzer. Május 20, 2009 2:47 am

no comment ... lol!
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptySzer. Május 20, 2009 5:13 am

Olvastam a mage offi válaszát az applidra DS fórumán és amint te is láttad ugyan az a helyzet mint itt... Legalább gondolkoztál volna egy kicsit és/vagy megkérdezted volna, hogy mi a fasz van náluk. Ennek így sok értelme volt ehhez gratulálnom kell. Ráadásul ott még kevesebb raidre jutnál le mint itt... Két guild jelent előrehaladást a Lok'Naradhoz képest, azok pedig a Fractured és az EE az összes többi ugyanazon a ponton stagnál mögöttük. Elég érdekes, hogy amilyen régóta játszol ezen a szerveren ezt még nem vetted észre...

A másik aminek teljesen nem volt értelme, az az "officerek által összeállított 10man". Nem tudom ezt melyik ujjadból szoptad mert körülbelül megint a nullához közelítő háttérinformációval rendelkezel ezek szerint a dologról. Nagyjából egy héttel patch előtt Yamu kezdte szervezni a dolgot aki ha jól tudom nem officer. Az, hogy ő olyan emberekkel akarta elkezdeni a 10est akikben a jó gearen kívűl más dolog is pozítív ez is magától értetődő és megint megkell, hogy jegyezzem, ez a group nem a loot miatt jött össze hanem amiatt, hogy haladjunk és 25ösre már tudjuk mi a faszt kell csinálni tulajdonképpen... Amúgy összesen volt 3 officer az alapcsapatban, Feri mert kellett egy pala tank aki azért retrizni is tud, Petró mert ő egy kis ribanc és kellett a stamina buff, Scoot aki meg... hát... holypala. Ezeken az okokon kívűl ami miatt az volt az alapfelállás ami, az az, hogy csak 25ös előtt lehetett 10esbe menni, illetve hétvégén, így olyan emberekre esett Peti választása akik már korábban itt tudnak lenni mint az esti raid kezdése... Szóval ha szidni akarsz valakit az Peti legyen, ő a felelős mindenért és természetesen te magad.
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage EmptySzer. Május 20, 2009 2:17 pm

Ez mondjuk teljesen így van ,ahogy Gyurci leírta!Bár nem érzem,h hatalmas bűnt követtem el ,amikor végig wisperelgettem titeket,h jönnétek velem
10esbe,amiatt sem érzem feleősnek magam,h te nem tudtál másik 9 embert végigwisperelgetni,h ugyanúgy összerakj egy csapatott!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Newneo Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newneo Mage   Newneo Mage Empty

Vissza az elejére Go down
 
Newneo Mage
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keelthas - Mage
» Shadrost - Mage
» Inspiro - mage
» Pyrohunter-Mage
» Grundolf - mage

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: