Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Sharien - resto shaman

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zseby

Zseby


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 24.

Sharien - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Sharien - resto shaman   Sharien - resto shaman EmptyKedd Márc. 24, 2009 10:29 pm

Karakter név:Sharien
Faj:Tauren
Kaszt:Shaman
Betölteni kívánt spec:Resto, ha kell respeccelek, de szerintem ehhez értek a három ág közül a legjobban(magamhoz képet)
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: 34nap, 9 nap 80on

Előző guild/guildek:Zorall playerz, Éjben kacagók
Miért léptél ki onnan?:Az első klán gyakorlatilag arra szolgált, hogy összegyűjtse azt a társaságot akivel egy törtszerón játszottunk, de másra nem volt jó, a kacagókban pedig leginkább a társaság miatt voltam elég sokáig, de sajnos nekem hiányzott a sok közös instázás és az összhang.

Szakmák:(Miért ezeket választottad? - Esetleges meglévő ritka receptek, ha még van ilyen WotLK-ben)
Mining/JC - korábban minden más szakmát kipróbáltam, de szerintem healernek elég jó ez a szakma, azon kívül elég jó pénzt hoz. Amit tudok recit mindig megveszek ahban, vagy igyekszem kirepuzni.

Felszerelés: Sárika

Referencia: Bestdagger, aki szintén elég friss és Csigecina
Életkor:23
Nem:nő

Részletes HLI tapasztalat:
Vanília WoW:sajnos csak törtön
TBC:Kara,Magdi,Gruul,ZA, sajnos a többit nem volt alkalmam kipróbálni csak annó törtön, mert mire felgírelődtem bejött a lich king és fejlődtem tovább.
WotLK:OS10/25, VOA 10/25 Naxx 10/25 (10esből egy-két boss kiesett,25ös full) megvan, csak Malygos hiányzik még a tapasztalatok közül (az egyetlen fél órás kihalós raidem volt csak oda, ami csak annyi tapasztalatot adott hogy kell gyorsan meghalni)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Raidjeink 19:00-tól kb 24:00-ig tartanak.)
A hétvégén nem mindig vagyok, bár estére akkor is beesek, de amúgy a 19:00-től 24:00-ig majdnem mindig elérhető vagyok.

Miért minket választottál?
Megirigyeltem Csige öcsigyüjteményét, najó ez vicc, bár szeretek öcsipontokat gyüjteni, de visszatérve szeretnék szervezetten instázni, és úgy gondolom ez a klán több mint jó erre, másrészt a referenciában említett emberek miatt, harmadrészt pedig mert párom, Burnursoul is ide szeretne jelentkezni. (ezt a harmadik dolgot csak említés szintjén vegyétek figyelembe kérlek, egymástól függetlenül is működünk). Eddig ez a klán elég elérhetetlen volt számomra, de remélem mostmár mind gear mind skill ügyileg sikerül teljesítenem majd az elvárásokat.
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Sharien - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sharien - resto shaman   Sharien - resto shaman EmptyKedd Márc. 24, 2009 10:51 pm

Sárika bús mert rossz a klánja,
ezért jelentkezett ö, meg a párja,
Sámánbol sosem lehet elég, hát mégha healer,
Terjeszti majd itt a gyogyirt, bár nem egy dealer,
Többi offi remélem idenéz és kommentel,
vegyük csak fel öket oriási örömmel.

szal vote yeah HEADBANGING!
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Sharien - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sharien - resto shaman   Sharien - resto shaman EmptySzer. Márc. 25, 2009 1:12 am

Üdv itt!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sharien - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sharien - resto shaman   Sharien - resto shaman Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sharien - resto shaman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Springfield - resto shaman
» Kejcsi Shaman Resto
» Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman
» Rid - shaman
» Supi - Resto Shamy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: