Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Rid - shaman

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rid




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 02.

Rid - shaman Empty
TémanyitásTárgy: Rid - shaman   Rid - shaman EmptyKedd Júl. 07, 2009 12:55 am

Karakter név: Rid
Faj: Tauren
Kaszt: Shaman
Elsődleges spec: elemental
Másodlagos spec: opcionális
Melyik spec-en milyen PVE tapasztalataid vannak: heal lvl 60 MC, ZG, BWL, AQ(cthun), lehet valamit kihagytam Elemental lvl 70-től többnyire mindenhol voltam. lvl 80 sehol még
Played time: 80 on csak pár órát...

Jelenlegi guilded: nincs
Miért szeretél eljönni?: mivel nincs így szeretnék egyett...
Korábbi PVE guildjeid?: Restored Flame, Coma, itt a köztesre nem emlékszem, Lok 'Narad (shaman officer), eclipse(mint porfogó)
időintervallumokat nem jegyeztem meg, ált addig voltam egy guildben amíg jól éreztem magam, és nem csak többen voltak velem eggyel hanem hozzátehettem a guild élethez valamit, Lojális alkat vagyok Very Happy

Szakmák:Enchant, herba (lvl 80 semmi extra fejlesztés alatt)
Felszerelés: Armory linket felesleges megadnom kb a lvl 70 es epicben rohangálok
Referencia: Lok'Narad egész bagázs amíg be nem sokaltunk
Életkor:24
Nem: Man

Részletes HLI tapasztalat: LSD. spec/pve tapasztalat
Vanília WoW:mc,zg,aq,bwl
TBC: gáz ha nem emlékszem a insta nevekre? sunwell plató-ban is voltam, meg a koponyás faszit is megöltük, ilidian vagy ki...szóval volt ez+az
WotLK:semmi?!

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Miért minket választottál?: Ezt a két kérdést összevonom és úgy válaszolok:
Hogy hetente mennyit tudok játszani ezt nem tudom megmondani elég mozgalmas az életem, lehet hogy heti 4x lehet hogy egy héten csak 1x vagy egysersem tudok leülni a gép elé, ha viszont leülök akkor úgy próbálom meg a dolgaimat intézni hogy teljes értékű ember legyek a guild számára.
Wow ból kihagytam kb fél évet, 2008 augusztus óta keveset játszok. Oka hogy fontosabb dolgok jöttek be az életembe, csajok, haverok, sok meló, ház építés és még sorolhatnám...
Azért választottalak titeket mert wowos éveim alatt szinte nagytöbségetekkel éreztem a legjobban magam, tetszett a légkör, az emberek, a társaság és a sirva röhögések.

Miért válasszunk téged?: hogy miért? ez jó kérdés, nem akarok senkit kitúrni a helyéről, hisz bekockulni már sohasem fogok, csak egyszerűen játszani szeretnék egy jó társasággal. Képességeimmel szerintem tisztában vagytok akár pozitív akár negatív a véleményetek. Hogy jól járnátok e velem? nem... és valahol lehet hogy igen. hogy miért nem? mert cefetül alul vagyok gearelve és az aktivitásom sem fogja azt eredményezni hogy fél vagy egy hónapon bármi jelentőset fel tudnék mutatni.

Enchantok cuccokon, minimum rare gemek, az officerek által meghatározott Bossokra Flask/kaja, egy átlagos WASD skill és 100% odafigyelés 5 órán keresztül követelmény!



u.i.: Jelentkezésem öntudatomban írtam, minden negatív és pozitív megnyilvánulást beleértve, célom az hogy a társaság tagja legyek nem több. Egy megtűrt személy aki néha mond egy szar poént. Rank? az mindegy én beérem a legutolsó legegyszerűbb nem bántó rangal.
Remélem alszotok rá egyett.
Én a héten csak csütörtökön leszek wow közelben mert vidéken leszek addig, ha esetleg beszélni akart volna velem valaki. Forumon leszek
Sziasztok, Rid
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Rid - shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rid - shaman   Rid - shaman EmptyKedd Júl. 07, 2009 12:11 pm

Rid Ctrl C - Ctrl V ez az új honlapra Smile (L) de vote yes
Vissza az elejére Go down
Wynona

Wynona


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 40

Rid - shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rid - shaman   Rid - shaman EmptyKedd Júl. 07, 2009 3:24 pm

Az uj cim az Loknarad-guild.hu , ezt elfelejtetted leirni neki Smile
Legalja rang : ÉnEgyTauVagyok .... ezt te sem akarhatod Very Happy
Amugy vote yes yes yes, egy Rid massneed, ha nemválik be majd megkövezzük! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rid - shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rid - shaman   Rid - shaman Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rid - shaman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Springfield - resto shaman
» Sharien - resto shaman
» Kejcsi Shaman Resto
» Krew-Elemental Shaman
» Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: