Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Springfield - resto shaman

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Springfield

Springfield


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Kecskemét

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptySzer. Dec. 10, 2008 11:25 pm

Karakter név: Springfield
Faj: Tauren
Kaszt: Shaman
Played: 24 nap ( warlockal: 76nap )
Szakmák: Herbalism és Alchemy
Felszerelés:
Guildek:
  • Lok'Narad
  • Demented Vengeance


Részletes HLI tapasztalat:
- WOW: 70-en: MC, BWL, AQ40, Naxxramas
- TBC: Warlockal: SWP: Twin Eradarsig minden; Shamannal:Kara, Gruul, Maggie, TK( Kaelig ), SSC ( Vashjig ), Hyjal csak Archimonde
- WotLK: Csak normal insták Shamannal

Referencia: A volt Lok'Naradosok
Életkor: 18

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani:
heti 5 raid napot tudok vállalni, mint régen.

Egyéb: Régen együtt játszottam sok mindenkivel a guildból, és nagyon jól éreztem velük / veletek magam.
A shamanra azért rerolloltam mert sokkal jobban élvezem a heal részét a fightoknak, és így kisebb esélyem van lehúzni a bossokat! Smile
Eddig azért nem applyztam, mert nem tudtam biztosan, hogy folytatom-e WOTLK-ban. Tudom, nem mindenki kedvel kifejezetten a guildból, de úgy érzem azokon a dolgokon amiket nem éppen díjaztak azok az emberek bennem, változtatni tudok és fogok is. A jelentkezésemet azért hozzátok írtam, mert kedvelem a társaságot, és progressben is haladtok rendesen. Az odafigyelést és felkészültséget ugyan úgy nyújtani tudom, mint anno BC-ben.


A hozzászólást Springfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 11, 2008 4:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptySzer. Dec. 10, 2008 11:35 pm

Na húzzá innét! Very Happy


<3
Vissza az elejére Go down
Yamucha

Yamucha


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 3:30 pm

Részletes HLI tapasztalat:
- WOW: 70-en: MC, BWL, AQ40, Naxxramas
A jobbak oda 60on mentek,nem 70enen Razz (bc kari ) Razz:P:P

Az odafigyelést és felkészültséget ugyan úgy nyújtani tudom, mint anno BC-ben.[/quote]

(Midday lefogod huzni !!!!!! - mi mi mi ?? bocs nem figyeltem!! mind1 combat rezt neki !!! midday : adjatok salvát mert így megint csak lehuzom :SmileSmileSmileSmileSmile gyakori eset volt Smile
Vissza az elejére Go down
Springfield

Springfield


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Kecskemét

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 3:43 pm

Igen tudom. Oda is írtam, hogy a shamannal kisebb esélyem van lehúzni a bossokat. Smile
Vissza az elejére Go down
jestem Jurek

jestem Jurek


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 27.
Age : 37

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 4:06 pm

Én most kétszer is meggondolnám Midday, hogy jönnél-e mert itt instába csak úgy jutsz le ha vannak haverjaid vagy 3.5k+ dpst tolsz. Mivel kb. egyik kritériának se felelsz meg ezért nem sok esélyed van lejutni bármelyik helyre.
Vissza az elejére Go down
Springfield

Springfield


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Kecskemét

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 4:31 pm

3,5k DPS 5k Heal done melett símán tartható, ha 4k DPSről lenne szó az már kicsit neccesebb lenne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
xava

xava


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 24.
Age : 35
Tartózkodási hely : Vasvár

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 5:57 pm

OMG, nem hiszem el, middaz derég láttalak vérge nem kell muteolnod a ventrit mert 18 vagy gz! gl hf kok! Very Happy Very Happy sámánnal vegyétek fel mert ott kevés az esélye annak hogy lehuzza a bosst Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Springfield

Springfield


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Kecskemét

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 7:41 pm

Ventrire még feljárhatnál azért, néha engem is meglehet találni ott, vagy ennyire utálsz? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Odii




Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 04.

Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 8:43 pm

Üdv nálunk! Smile cheers
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Springfield - resto shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Springfield - resto shaman   Springfield - resto shaman Empty

Vissza az elejére Go down
 
Springfield - resto shaman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sharien - resto shaman
» Kejcsi Shaman Resto
» Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman
» Rid - shaman
» Supi - Resto Shamy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: