Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Pukibácsi




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 21.

Pukibácsi       lvl80 -Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman   Pukibácsi       lvl80 -Resto Shaman EmptyVas. Dec. 21, 2008 4:40 pm

Karakter név:Pukibácsi

Faj:Ork

Kaszt:Shaman

Played: Elsö karakterem mikor elkezdtem wowozni 2007 01 18.án a ragnaroson inditottam 1night elf huntert /Nade néven/ amivel eléggé sokáig ,és sokat játszottam ,vele eljutottam ssc/tk cleared ,még nerf elött aztán kezdtem megunni hogy retardált uj wowosok vesznek egy friss 70es karit és akárki kulcs nélkül kitisztitja ssc/tk-t ,ezért kicsit leáltam raidekkel,és mentem kieg után még egyett hand of adal rangért,vmint bc/hyjal -t párszor. nagy csalodotságomra nerfek miatt elkezdtem inditgatni uj karikat ,mig végül lekötöttem a twisting nether horda oldalon ezzel a karakterrel,amivel ssc/tk hyjal/bt ,vmint northrenden sartarion 10 naxx 10 VoA 10 és Malygos25 cleared.-ig

Szakmák:Inscription431--herbalism 450

Felszerelés: (armory link) http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pukib%C3%A1csi

Voltál-e már raid guildben: (Ha igen, melyekben?) Alliance -Ragnaros realm:Independent /feloszlott/--->Cherubim Mortis /feloszlott/ Horde- Twisting Nether realm: Wheelchair Corporation.

HLI-t irtam played menu pont alatt:)

Referencia: (Ha ismersz valakit a Guildünkből, itt adhatod meg.) -
Életkor:26

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani:minden nap,heti max 4 raid,de ez változo lehet + - arányban egyaránt

Egyéb: (A szépen kitöltött sablon mellett itt győzhetsz meg minket igazán.)

A megváltozott hangulat miatt szeretném otthagyni mostani guildet,és uj szerveren uj arcokat ismerni meg,vmint folytatni progresst jo hangulatban. kb ennyi

u.i.: transferelni csak januárban tudok:S addig keresek guildet ahova mehetek:)
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Pukibácsi       lvl80 -Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman   Pukibácsi       lvl80 -Resto Shaman EmptyVas. Dec. 21, 2008 7:36 pm

SZia!

Sztem a felvételednek részünkről nincs akadálya, akár januárban sem.
Azt azért tudd, hogy nem vagyunk egy progress mindenáron guild, de haladunk ahogy tudunk, ha ez neked elég, akkor Januárban várunk szeretettel.

Gondold át mégegyszer és köszönjük a jelentkezést.
Ha mellettünk döntessz in-game beszélhetsz akármelyi Officerünkel, egy lvl1 kariról.
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Pukibácsi




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 21.

Pukibácsi       lvl80 -Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman   Pukibácsi       lvl80 -Resto Shaman EmptyVas. Dec. 21, 2008 8:00 pm

köszönöm lehetőséget ,és persze nemgond hogy nemvagytok full progress guild,de honlapot nézve tudtok járni/wasd/ ,és ez nekem böven elég,csak el innen:)
lényeg ha raid van akkor egy szinvonalas ,és hangulatos raid legyen nem pedig wipefest fesztivál Very Happy
vmint már unom hogy wheelchairben már szinte munka lett a game:(

köszi mégegyszer, majd januárban ujra jelentkezem bb


puki
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pukibácsi       lvl80 -Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman   Pukibácsi       lvl80 -Resto Shaman Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pukibácsi lvl80 -Resto Shaman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Springfield - resto shaman
» Sharien - resto shaman
» Kejcsi Shaman Resto
» Rid - shaman
» Supi - Resto Shamy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: