Lok'Narad Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Nokuchikushi




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.

Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) Empty
TémanyitásTárgy: Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)   Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) EmptySzer. Jún. 17, 2009 2:06 pm

Karakter neve: Nokuchikushi
Faj: Tauren
Kaszt: Druid
Elsödleges spec: Balance
Másodlagos spec: Feral (tank)
Balance-n voa25, naxx25 (2quarter+kt+sok hc)
Played time: 14nap 19ora 50perc
Jelenleg nincs klánom. Ugy tudom a tiétek a legjobb a szerveren, és szeretnék a legjobbak közé csatlakozni.
Elözö klánok: In path of darkness (kb.2hónapig) Megmondtam a véleményem, kitettek. Soldiers of the horde (kb.1hétig) Mindenki lenézett amiért nem vagyok full T8.
Szakmák: Herbalism (mert a tauren kap rá +15-öt) + Inscription (uj szakma, érdekelt)
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nokuchikushi
Életkor: 16
Nem: Férfi
Alap wowban még nem játszottam, bc-ben kezdtem.
BC: Magtheridon, Gruul, BT, Kara, TK
WOTLK: Naxx25, VOA25, OS25
Naponta (hétkönap:5-7óra,hétvégén 6-9) Hetente 25-40óra
Ti vagytok a legjobbak, ezért Very Happy
Azért mert én is a legjobbak közé szeretnék tartozni és ezért mindent megtennék.
Vissza az elejére Go down
Csigecina




Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2009. Feb. 19.

Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)   Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) EmptySzer. Jún. 17, 2009 3:00 pm

Szia bár nem vagyok officer de ha engem kérdezel én azt mondanám hogy nem vitted szántál valami sok időt erre az apply-ra ami elég nagy baj.
Másrészt én hiányolom a fegyverről az enchantot és más item-röl is. Az hogy nincs enchant a fejeseden az elég csúnya dolognak tartom kb az elsők dolgok között kell lenije amit ki kell repuzni. az hogy vannak rajtad kék itemek pl chest arra azért lehet meg érné egy +6 all stat-ot. és még sorolhatnám mik hiányoznak szerintem.

Igazából ez csak az én véleményem ami nem sokat ér de sok sikert kívánok.
Amit tudok javasolni próbálj meg egy kisebb guild-et akik még erősen járnak naxx-ba OS-be esetleg ulduar 10-be és ott szerez egy erős girt!

BB!!!
Vissza az elejére Go down
Phrue
Admin
Phrue


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 07.
Age : 41

Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)   Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) EmptySzer. Jún. 17, 2009 3:58 pm

Nokuchikushi írta:
Jelenleg nincs klánom. Ugy tudom a tiétek a legjobb a szerveren, és szeretnék a legjobbak közé csatlakozni.

Nagyon köszönjük, megtisztelő meg minden, csak nagyon nem igaz a dolog. Shocked
Vissza az elejére Go down
https://loknarad.hungarianforum.com
Nokuchikushi




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.

Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)   Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) EmptySzer. Jún. 17, 2009 8:11 pm

nézdd meg a játékban, tényleg nincs klánom!

Moonkin formban 21,20%crit chance és 1900SP
Vissza az elejére Go down
stollx




Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 03.

Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)   Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) EmptySzer. Jún. 17, 2009 8:50 pm

hmm furcsa egy gear T7,5-be nem biztos hogy már tescos gemet kéne tenni, meg a kesztyüdön mi az a 18 stam enchant ? az miben segíti a takonygombóc lövést?És a nadrágba a 24 stamos gem? stb. sorolhatnám de inkább sok szerencsét kivánok a tgf-hez! flower
Vissza az elejére Go down
xava

xava


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 24.
Age : 35
Tartózkodási hely : Vasvár

Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)   Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 1:19 am

Nokuchikushi írta:
nézdd meg a játékban, tényleg nincs klánom!

annnyira édiiiiiiiiiiiiiii vagy hogy az else hiszed flower flower flower
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)   Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nokuchikushi - Tauren Druid (Balance)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Peeknick dö Tauren Warrior lvl 80 ofkorsz!
» Naposim - druid
» Lvl 80 T. Druid - Mokánx
» Mikoo - Druid
» Stollx Balance Druid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lok'Narad Guild :: Public :: Tagfelvétel-
Ugrás: